Aktualny czas: 12.11.2019, 11:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Rozdział 957
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,807
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 957

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
27.09.2019 09:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 89
RE: Rozdział 957
Oda pocisnął po całości, każdą stronę przeglądałem po dwa razy tyle nowości Big Grin
27.09.2019 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,284
Miałem podobnie, rozdział wymiótł. Dwa razy trzeba czytać, taki fajny Big Grin.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
27.09.2019 13:35
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,807
Ta, a ja na telefonie w pracy, jak mi się już kierowniczka z robotą kręci Tongue Czytałam wczoraj czy przed, że tak naprawdę nie chcemy czytać spoilerów tego rozdziału i to była najprawdziwsza prawda.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.09.2019 16:35 przez Murgrabia.)
27.09.2019 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,035
Grabka napisał(a):Panie Oda, to jest blisko tysięczny rozdział, a ty dajesz takie coś? :O

W sumie to rychło w czas by w końcu powrócić do korzeni i wyjaśnić kilka spraw. Mam nadzieję, że wyjaśni jeszcze więcej, byśmy na 1000 rozdziale wiedzieli na czym stoimy. Im please^^
Raz przeczytałam, wolałabym akurat ten po polsku. Nie mieści mi się trochę w głowie to co się tam stało i jaki Garpu jest silny. Zagrania z listami nie rozumiem, ale co ja malutka mogę widzieć jak sobie to Goda umyślił. Jeżeli tamte chaptery były na 10/10 to tu już skali brakuje. Czapki z głów.

A tak o chapterze, teraz Wano jest jeszcze ciekawsze. Aż krew zalewa, co z tym robi Toei. Na pewno Oden dawał radę dzięki tym dwóm mieczom i ich siła trochę dawać musiała, ale ze był tak silny to nie widziałam. Shanks to jednak gość, nie jakieś tam Teache. Big Mom jak na to jak dała ciała, to trochę ta nagroda wydaje mi się niesłuszna. Fakt, że teraz jeszcze narobiła sobie wojowników i jej rodzina jest liczna, ale chyba w młodości właśnie powinna być silniejsza z Kaido. Patrz przykład z Edwardkiem New Gate. Jej figury też nie rozumiem, bo od dziecka była pulpetem, a nie zjadła owocu Alvidy. Chyba że schudła rozdzielając duszę, na posejdonka, Zeusia i Napoleonka.
Rock wychodzi poza skalę niczym Ichigo dla Aizena^^ o najmniej chciałabym wierzyć by był Shiki z kinówki. Reszta to jakieś "randomy" No ok, o jednym wspomniał Buggy. W końcu to się przyjemnie zazębia. Generalnie Oda tu w standard poleciał z tą 7 piratów. C może od tego pijawiła się idea władców mórz. Bo Marynarka wolała sobie zjednać takie bestie niż z nimi walczyć. Co im się teraz odwidziało to nie wiem, ale mam nadzieję, że Hancock i Mihawk to wyperswadują.
A tu jeszcze pozostaje kwestia ochrony boskich smoków, tyle niewiadomych. A może Raftel to właśnie ta wyspa. No bo tak z księżyca nagle się pojawiła, jak królestwo Goa swoją drogą.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.09.2019 22:25 przez Imithe.)
27.09.2019 22:24
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,284
Big mom mogła po prostu schudnąć. Moja koleżanka w dzieciństwie była pulpetem, a teraz ma figurę jak modelka. A, że ludziom ogólnie zwalnia metabolizm na starość to nie dziwota, że jak ona tyle żre i to słodkiego to jest potem takim wielorybem xD.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.09.2019 09:19 przez Eikichi.)
28.09.2019 07:23
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,427
Imithe napisał(a):Ale nie da się schudnąć nie zmieniając nawyków, a tego sobie u Big Mom nie wyobrażam za chiński ciort.
Po protu odkryła coś co polubiła bardziej niż jedzenie. Stąd ma tyle dzieci.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.09.2019 09:48 przez Grigorij.)
28.09.2019 09:47
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,827
Poziom ostrzeżeń: 10%
Aż sam sobie przeczytałem te chapki
Czemu na taką zacność musi przypadać 100 rozdziałów powtarzalnego i rozciągniętego cowu?
28.09.2019 10:54
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 233
Ta historia o Rocks mega ciekawa, dużo nowych rzeczy, głównie najciekawszy fakt, że Garp walczył u boku Roger'a z 3-4 Emperor'ami, m xD Mam wrażenie, że Rocks to Im.

Co do reszty rozdziału to trochę dziwny .. po co aż tyle stron na przedstawienie wszystkich legendarnych bounty? Nie dało się tego na jednej wielkiej stronie? Poza tym Sengoku oczywiście ma rację, że Wano staje się w pewnym sensie na chwilę punktem kulminacyjnym, ale nie widzę zbytnio co może się epickiego stać z tego, że o tym oznajmił, m.

Przedstawienie z bounty co by nie było dość dobre, zrobiło wrażenie.

Za tydzień mam wyjazd, więc za dwa tygodnie czytam dwa naraz, m.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.09.2019 20:13 przez Kaioken.)
29.09.2019 20:12
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,262
Poziom ostrzeżeń: 15%
Fajny rozdział, m.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
29.09.2019 20:27
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama