Aktualny czas: 16.10.2019, 17:06 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 955 rozdział!
Tłumaczenia wszystkich zaległych są już prawie gotowe (został mi 958),
więc przygotujcie się na mały mangowy spamik:)
Odpowiedz 
Rozdział 957
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,953
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Rozdział 957
Cytat:Przecież to było oczywiste. Morgan tam napisał że Luffy pokonał mamuśkę, a wiadomo jakie są fakty xd

Wcale tak nie napisał. Napisał, że zjednał sobie wiele załóg, że Vinsmokowie z nim współpracowali, obmyślił plan i zniszczył jej zamek, pokonał Katakuriego i dopiero biorąc pod uwagę te wszystkie "fakty" stwierdził, że Luffy odniósł z nią zwycięstwo. Nie napisał wprost, że pokonał Big Mom - taki był ogólny przekaz. Może stąd się wzięło to przeświadczenie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

02.10.2019 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 216
Niech cię cholera Oda, tyle lat, a twoje opus magnum wciąż czyta się z zapartym tchem. Niech ta przygoda trwa !

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
07.10.2019 01:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
....

Chap 958

Retrosy z Roger'em i Oden'em w sumie za wiele nie wnoszą, ale fajnie je się oglądało, m. Trzeci act rozpoczęty, Orochi ma świetną defiladę z cudownego portu no i ja uchachany spodziewałem się zobaczyć wielkie statki rebeliantów, a tu szok. Nie ma nikogo, jeszcze z tym sztormem klimat mega, m. Do tego spodziewałem się, że na koniec chapa na dwustronnej stronie się pojawią, a tu nic XD Aż strach się bać .. zamiast zobaczyć wielką flotę klanu Kouzuki z Luffy'm na czele zmierzającą na Onigashime to zobaczymy wszystkich na egzekucji podczas festiwalu, m ^^ Za 3 tygodnie czytam 3 naraz!
13.10.2019 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,914
Poziom ostrzeżeń: 20%
Ten post wygaśnie: 16.10.2019 19:31 Post: #24
Kaioken napisał(a):Roger'em i Oden'em
Kaioken napisał(a):Luffy'm
Te apostrofy niepotrzebne.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
13.10.2019 19:31
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama