Aktualny czas: 04.07.2020, 07:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Rozdział 967
Autor Wiadomość
Wielki160 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 113
Rozdział 967
04.01.2020 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,072
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 967
No chyba sobie jaja robisz. Nie dość że w internetach dominuje chamstwo, że shueisha coś usunie i zaraz wyrasta nowy "twór" byle tylko zarobić, to ktoś to wspomaga i daje do tego czegoś link? Mało tego ten ewidentny podludź który chce zarobić na fanach, jeszcze dał najgorsze możliwe reklamy by się jak najwięcej nachapać. Nie wiem jak Ci nie wstyd podawać do tego gówna link.
To tak jakby Shueisha robiła wersję także PL wtedy Wanted Team nawet by nie myślał by zrobi swoja wersję. Nie mam już na to słów. Mam nadzieję, że ktoś ich dopadnie i będą płacić kary. I wszystkie te skanlacj pójdą w odstawkę. Jak nie było to tak dostępne jak teraz to grupy i ich skanlacje miały sens. Ktoś to robił by udostepni fanom na ojczysty język. A teraz jak ktoś robi skanlacje po angielsku to tylko po to, by nachapać swój ryj kasą.
Podsuną pod nos, jeszcze płacić nie trzeba a niektórym się nie chce czekać, bo chcą na już. Bo jakby nikt nie czytał i czekano by na oficjalne wydanie, to by takie "grzybki" nie powstawały jeden za drugim. Proszę moderatorów o usunięcie linku do tego czegoś.

Posta edytowany, bo to forum a nie publiczna wypowiedź wśród znajomych, ale bardziej kulturalnie tego "zjawiska" już mi sumienie nie pozwala opisać. Miałam naiwną nadzieję, że zniknie ten niecny proceder a tu guzik.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.01.2020 18:46 przez Imithe.)
04.01.2020 18:45
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,864
Poziom ostrzeżeń: 10%
Imi się wkurzyła się tak trochę
06.01.2020 00:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 258
967 - Rozdział mega, kto by pomyslał, że Franky mógł się załapać na statek Roger'a xD Fajne było to jak Oden i Roger mogli słyszeć głosy, którzy nie słyszeli inni, m. Pełny przygody chap, aż przyjemność czytać, a ostatnia strona wspaniała.
06.01.2020 21:01
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,334
Odkąd Oden opuścił Wano to manga jest wow, ale ten chapter... OP w najlepszym wydaniu.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
07.01.2020 08:11
Wielki160 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Zamiast się irytować trzeba było wrzucić inny link i sam bym edytował swój post, następnym razem prosiłbym o poważne problemy ...
08.01.2020 22:31
Ruri Offline
Majtek
Wanted Team

*
Liczba postów: 83
I sie dziwicie ze nikt nowy sie nie wypowiada na forum albo malo kto dolacza jak za byle co jestes obsztorcowany z gory na dol xdd sorry za offtop ale musialem.

Edit: jak sie tutaj daje opcje do wykasowania postu za kilka dni bo nie widze tego
09.01.2020 09:29
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 557
Na komórce chyba nie ma tej opcji, ja jej nie widzę u siebie.

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
10.01.2020 11:47
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,072
(08.01.2020 22:31 )Wielki160 napisał(a):  Zamiast się irytować trzeba było wrzucić inny link i sam bym edytował swój post, następnym razem prosiłbym o poważne problemy ...

A jak niby miałam to zrobić geniuszu, skoro OFICJALNE tłumaczenie, pojawia się dwa dni później? Reszty mi się nie chce komentować nawet. Jak Cię to tak boli, to prawda w oczy kole i tyle^^

Tak Ruri. Jak dla Ciebie to jest byle co, to mam nadzieję że jakąś mniej popularną mangę którą czytasz przerwą, bo ludzie wolą czytać gdzie indziej jakieś gówno. Pozdrawiam^^

Przez to praktycznie wyleciało mi z głowy co się działo w rozdziale. A działo się sporo dobrego.
Wiadomo już że Red i Red Nose nie dotarli na wyspę. Dużo miejsca poświęcono też wyspie ryboludzi, przepowiedni i Shirahoshi. Dla mnie trochę dużo tych powtórek, a Oda i tak starał się nie "wychlapać za dużo" przez co mamy kucie na Skypiei, ( okej to wcześniej, wcześniejszy był bardziej pełen powtórek) znów głos królów mórz, czy na Zoo. Takie te retrosy mało dostarczające. Nie wiem moda się na to zrobiła jak w serialach, że niby coś pokazują, ale tak o tylko masz tu kapkę widzu. U Toma miłym smaczkiem było to, że Franky poznał kiedyś osobiście Odena, tylko mu to koło nosa zwisało^^

I właśnie a' propos tego "żeby nie pokazać za wiele" tak samo było na Raftel. Najpierw była heca z Gold Rogerem, a teraz Raftel^^ Ciekawe czy pojawi się oficjalna zmiana wyspy, bo w sumie byłoby to trochę spoiler. W końcu jedyne co się można dowiedzieć o tej wyspie, że mają tam dobrą maryśkę. Zapewne jak pozna się całą historię to zrozumiem takie anie inne postępowanie Gody, ale teraz czuję niedosyt i już^^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
11.01.2020 12:33
Wielki160 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Nic mnie nie boli geniuszu ...
W piątki sprawdzam czy jest gdzieś chapter i jak znajdę to tutaj wrzucam na tym kończy się moja aktywność.
Nie wiem jaki był problem żeby wrzucić OFICJALNE tłumaczenie dwa dni później, napisać o co chodzi i wtedy mogę edytować geniuszu ...
11.01.2020 13:54
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama