Aktualny czas: 12.07.2020, 20:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Rozdział 977
Autor Wiadomość
Wielki160 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 114
Rozdział 977
Akcja ruszyła, ciekawe kogo poznamy za tydzień Big Grin
12.04.2020 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
wasky Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 29
RE: Rozdział 977
Spoiler :
Syna marnotrawnego
12.04.2020 20:02
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,856
Poziom ostrzeżeń: 0%
Za dwa.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
12.04.2020 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wielki160 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 114
Cholera faktycznie dopiero za dwa ;/
13.04.2020 11:04
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 259
Zapomniałem tu wczoraj skomentować ..

.... 2 chapy i znowu przerwa? To teraz przerwa będzie co dwa chapy? Może przez tego wirusa?

Chap w miarę choć też odczułem dość duży chaos. Co więcej mam wrażenie, że parę kadrów (jak nie stron) było niepotrzebnych, m. Do tego mam wrażenie jakby zabrakło ostatniej strony, aby zaprezentować Flying Six. Po co to zostało przełożone na next chap? Przecież ta szóstka nie jest jakąś światową elitą pokroju kataklizmów czy admirałów. Z jednym Sanji nawet sobie nieźle radził, m. Chyba, że z nimi szykuje się coś większego.

Co do planu to spodziewałem się większych szczegółów i taktyk, a tak dość ogólny ten plan. Lepsze planowanie Law przerabiał z słomkowymi przed Dressrosą ^^

Plusy:
+ dwustronne strony pełne hypu i Zoro cieszący michę, bo znalazł sake,
+ ciekawa, dość niespodziewana sprawa z synem Kaido,
+ reakcja Nami, Usopp'a i Chopper'a po sprzątaniu fortecy z randomów.
14.04.2020 07:52
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,340
Mi się chapter podobał, ale rozwala mnie już to jak inne postacie traktują Luffiego. Już w planach trzeba zakładać, że jest głupi i że zachowa się jak idiota. Trochę to mnie irytuje, że te postaci się w ogóle nie rozwijają, męczy to już.

A Usopp to już w ogóle. Miał się coś starać itd. to znowu jak zawsze jedynie co to tchórzy razem z Nami i Chopperem. Dobrze że Franky dalej kozaczy i Jinbei wrócił.

Ostatnio też zauważyłem, że Sanji stał się dla mnie ciekawsza postacią od Zora. On chociaż myśli trochę.
Jak Kanjuro odleciał na żurawiu z Momonosuke to co robi Sanji? Geppo i leci do góry. Nie udało się bo Kanjuro go skontrował.
A Zoro? Gapi się tylko na Denjiro. A mógł użyć jakiegoś ataku dystansowego, przecież on potrafi celować, nie musiał trafiać w Momonosuke.
Usoppa tutaj całkiem już trzeba opierniczyć. Bo to w takich chwilach się powinien wykazać.

Jestem ciekaw tych co to mają wejść do Kaido, ale chyba bardziej mnie ciekawi Big Mom w kimono xdDDDD.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
14.04.2020 08:19
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,074
Usopp porażka, bo mógł z odległości kogoś zdjąć, więc nawet na cykora zadanie było wykonalne.
Ale największym przegrywem jest Nami. No do ciężkiej anielki przecież ona ma teraz moc samej imperatorki - Big Mom! Może ten Zeus jest osłabiony czy coś, ale to dalej potężna broń i też dystansowa. Ona sama powinna tym Zeusem zrobić tam rozpierdziel.
Chopper to chopper, nie oczekujmy zbyt wiele^^

Jinbe wraca, ale żeby na niego wywalić cały chapter to trochę za dużo.
Fajna była reakcja Lawa i Kida jak się o tym dowiedzieli i w sumie tyle^^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
14.04.2020 10:33
wasky Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 29
Imithe napisał(a):Usopp porażka
Jego rola to mieć cykora Smile Kiedy przyjdzie pora to stanie na wysokości zadania.
Imithe napisał(a):Ale największym przegrywem jest Nami.
[Obrazek: 639880245553397771.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.04.2020 13:57 przez wasky. Powód: Poprawiona ortografia)
14.04.2020 13:56
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 259
Trochę bezzasadne jęki, chyba paru z was nie zrozumiało treści chapa .. widać wielką straszną czaszkę Onigashimy w oddali gdzie jest DWÓCH Imperatorów. Więc Oda zdecydował, aby zrobić gag lepiej teraz niż potem i to dobry pomysł, bo potem jak już się zacznie to wszyscy mają się wykazać już bez śmieszków, m. Usopp'u, Nami i Chopper po prostu pokazali, że nie mają najmniejszej ochoty brać udział w tej krwawej bitwie, ale jak widać to było w formie gagu i kilka stron potem wszyscy po słowach kapitana, że będzie impreza po walce ruszyli z powrotem na statek.

Co do Luffy'ego, że mają go za durnia: to jest to samo co z napisałem wyżej. Ten chap miał rozweselić poniekąd co sam tytuł nawet sugeruje, m. Potem takich sytuacji nie będzie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.04.2020 15:54 przez Kaioken.)
14.04.2020 15:53
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,856
Kaioken napisał(a):2 chapy i znowu przerwa? To teraz przerwa będzie co dwa chapy? Może przez tego wirusa?

Wszystkie tygodniki, które czytam, mają przerwę w tym tygodniu, mimo że do GW jeszcze chwila, a np. Jump miał pojedynczy numer. Daiya też ma przerwę, a to inny magazyn.

PS. Irytuje mnie gadanie, że jakieś kadry "były zbędne". Skoro autor je tam umieścił, to miały one swój cel. A że się nie pokrywa z oczekiwaniami, to trudno. Mangę czyta od groma osób, do kogoś trafiły te, do kogoś inne.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.04.2020 16:31 przez Murgrabia.)
14.04.2020 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama