Aktualny czas: 14.12.2017, 21:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ankieta: Czy jestes za podzieleniem niektórych fików?
Tak, będzie rozkminiać wszystko co sie da!Big Grin
No można, ale nie obiecuję, że będę się udzielał.
E, nie, to tylko fik bez przesady.
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Rozkminy o fikach?
Autor Wiadomość
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,463
Poziom ostrzeżeń: 5%
Rozkminy o fikach?
Ogólnie, moim zdaniem za mało jest rozkmin nad fikamiTongue Mówię ogólnie. Właściwie korci mnie by np rozbić WW czy inny fik i dać tematy: ulubiony OC, sytuacja, która zapadła ci w pamięć, spekulacje co będzie dalej, Najlepszy rozdział, ulubiona wymyślona moc i różne inne. Moim zdaniem fiki sa na tyle rozbudowane, że spokojnie takie tematy mogłyby pociągnąćSmile

No ale na to może za wcześnie ale przy okazji dodałem ankietę, może to jużSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

26.05.2009 00:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja bym się zgodził z tym ale nie ciąć do przesady bo to może bardziej szkodzić niż pomóc. Niektóre są fajne takie jakie są niż po rozcinaniu głupio będzie i może być nudno.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
26.05.2009 00:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

Z tego co zauważyłem autorom nie przeszkadza jak dyskusje są w temacie gdzie wrzucają części wiec niepotrzebne. Gdyby nawet to wystarczy jeden temat np te rozkminy i taką se opcję do ankiety dorzuć... :roll:
26.05.2009 00:57
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Mówię ogólnie przecież nie narzucamTongue No i autor decyduje czy się zgadza. Może i można w temacie, ale czasem, trzeba wyjść z pomysłem by zaczęły się dysputyTongue

26.05.2009 01:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

Ja wiem jaki jest twój cel. Jesteś sfrustrowany, bo ludzie mało komentują twoje działo i chcesz ich jakoś zachęcić do dyskusji, ale obawiam się, że nie tędy droga. Jak ludzie będą chcieli komentować, to tak zrobią, a jak nie, to w żaden sposób ich nie zachęcisz, więc lepiej pozostawić wszystko tak jak jest. Jeszcze gdyby to było forum stricte o fanfikach, to by uszło, ale to forum OP.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
26.05.2009 08:54
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Hm, nie ma to sensu. Dlaczego? Dlatego, że lista osób, która ma na koncie przeczytane WW czy Ostatnie Starcie wynosi max 10 osob. Z czego 2-3 sie udzielają. Robienie wielu tematów raczej niczego nie popchnie do przodu.

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
26.05.2009 10:42
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Niestety a może stety Vampi się myliszTongue Dokładnie moim celem są wszelkie dysputy ja nap chętnie pogadałbym o WW ale nie tak w sensie właśnie komentuj rozdział co się czyni, ale właśnie gadając o OC czy inne tym podobne. Dałem przykład z WW bo jest najpopularniejszy, jest wystarczająco rozbudowany, na pewno gadałby Grigorij, Najuch ja czy Jutsu już może być ciekawie a jak się rozmowa rozkręci to i inni mogą się przyłączyć. Oczywiście mogę napisać u niego w fiku co o czymś sądzę ale rzadko kiedy dochodzi do otwartej polemiki, można choćby założyć o samej Marisie co o niej uważamy myślę ciekawie by było, no tylko muszą być chętni do rozmów.Dlaczego gadamy o np TB gdzie połowa nie lubi tego arku, a nie pogadać o arku w w fiku na Kaneyamie?
Nie ukrywam, ze o twoim Vampi tez bym pogadał, tylko doczytać muszęSmile O swoim jako autor też, ale dałem przykład tego, co jest najpopularniejszeTongue

26.05.2009 15:58
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

Jak chcesz pogadać o fikach, to zrób to w tematach już istniejących, po co nowe zakładać?

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
26.05.2009 17:20
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Ja nie mam nic przeciwko, żeby rozmowy na wszystkie tematy dotyczące WW były w temacie ww 2. Chcesz pogadać o np. Marisie? Napisz co o niej sadzisz w temacie, a może ktoś odpiszeSmile I mi to nie przeszkadza.

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
27.05.2009 01:19
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama