Aktualny czas: 19.09.2017, 15:34 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Rozwiązanie wszystkich załóg
Autor Wiadomość
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,246
Poziom ostrzeżeń: 5%
Rozwiązanie wszystkich załóg
To raczej powinno być w dziale "kontrowersyjne", ale jeśli na spokojnie i z opanowaniem do tego podejdziemy, to może nie będą pojawiały się skrajne emocje. Tylko błagam bez osobistych wycieczek "bo tego załoga taka, a tego taka itd"

Ta myśl już od dłuższego czasu krąży mi po głowie, co więcej z tego co słyszałem, nie tylko ja się nad tym zastanawiałem, a kto wie, pewnikiem i nie jedna osoba przede mną o tym myślała. Pierwsze, co się ciśnie na ustach to jest "w życiu!" ale tylko jeśli emocjonalnie do tego podejdziemy, bo kiedy spojrzymy na to ze spokojem, być może dojrzymy coś, czego wcześniej nie widzieliśmy.

Moim zdaniem, załogi spełniły już swoją funkcję i w tej chwili są już bo są, z przyzwyczajenia, ale to jeszcze nie jest takie ważne, ważniejsze jest to, że one nas jakby dzielą. Wiadomo, taki był ich trochę cel, by poczuć się jak we własnej załodze, ale czy teraz to jest do czegoś potrzebne? Czy nie lepiej dążyć właśnie do zespojenia, sklejenia naszej społeczności? Broń boże nie mówię tu, że jakakolwiek z grup się tu alienuje, ale wydaje mi się, że załogi stały się niepotrzebnym też widmem przeszłości.
Ciekaw jestem, jakie macie zdanie na ten temat. Czy dalej widzicie te plusy, które widzieliście kiedyś? A może dostrzegacie inne minusy? Wiadomo, zajęły dla niejednego z nas szczególne miejsce w sercu, ale czy jest sens dalej to trzymać?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.10.2016 18:33 przez Komimasa.)
28.10.2016 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,503
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Rozwiązanie wszystkich załóg
Wiesz Komi, nic to nie zmieni. Rozwiążemy formalnie załogi na forum, a Soge dalej będą Soge na swoich konfach Discordowych, Soule Soulami na skype'owych i tak dalej. Czy rozwiązanie załóg pomoże integracji? Szczerze wątpię. Kto miał się z kim zakolegować to już to zrobił i to czy będzie miał jolly rogera pod nickiem czy też nie.

Ale po prawdzie jakaś wredna część mojej duszy mówi "Tak, zróbmy to!".

[Obrazek: Z6ihek4.png]
28.10.2016 18:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 550
Poziom ostrzeżeń: 0%
Jak ktoś chce pisać do wszystkich może założyć temat do wszystkich. Nie widzę żadnych plusów rozwiązywania załóg.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
28.10.2016 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,910
Ja zostałbym przy załogach.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
28.10.2016 19:15
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 880
Ja też jestem za załogami.

[Obrazek: D2kDFZK.png]
28.10.2016 19:24
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,810
A ja lubię swojego Rogera!

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
28.10.2016 19:30
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,184
Kiedyś rozwiązanie załóg mogłoby pomóc. Teraz to już i tak niczego nie zmieni, a ludziom odbierze się jedynie część przyjemności, jaką mają z odwiedzania forum.

Co najwyżej gdyby kiedyś coś się stało i przyszłoby otwierać forum na nowo, można to zrobić bez odtwarzania załóg.

[Obrazek: Sygnatura.png]
28.10.2016 19:50
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,377
Poziom ostrzeżeń: 10%
Jeśli mam być szczera, to ostatnio wchodzę na forum tylko po to, żeby zobaczyć czy są nowe posty w Soulu i przy okazji przeglądam te kilka postów, które pojawiło się na forum ogólnym. Więc jeśli załogi zostaną rozwiązane, raczej już nie będę odwiedzać forum.

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
28.10.2016 21:26
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,187
jestem na nie ^^

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
28.10.2016 22:41
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,760
xaton napisał(a):Jak ktoś chce pisać do wszystkich może założyć temat do wszystkich. Nie widzę żadnych plusów rozwiązywania załóg.
Orzi napisał(a):Rozwiążemy formalnie załogi na forum, a Soge dalej będą Soge na swoich konfach Discordowych, Soule Soulami na skype'owych i tak dalej.
^bingo

Filemon napisał(a):Jeśli mam być szczera, to ostatnio wchodzę na forum tylko po to, żeby zobaczyć czy są nowe posty w Soulu i przy okazji przeglądam te kilka postów, które pojawiło się na forum ogólnym. Więc jeśli załogi zostaną rozwiązane, raczej już nie będę odwiedzać forum.
W moim przypadku dochodzi jeszcze sprawdzanie czy odcinek czeka i pomniejsze murzynowanie na rzecz forum/opn fb, ale poza tym mam to samo co Filo.

Zlikwidowanie zalog bedzie gwozdziem do trumny tego forum.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
28.10.2016 23:29
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama