Aktualny czas: 17.11.2017, 19:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Rozwój strony
Autor Wiadomość
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130
Rozwój strony
Tak więc jako, że stronka jest młoda i jeszcze dużo przed nią, mam pytanie o jej dalszy rozwój. Pewne doświadczenia kilku userów już ma, chodzi o to jak funkcjonuje strona i co jest najlepsze. Wiem, że chcecie nadal rozwijać portal i efekty już widać, ale interesuje mnie jeden szkopuł, bardzo ważny szkopuł, który ułatwia przemieszczanie się między portal-forum. Chodzi mi o to, że u was jest to osobna sprawa, tak jakby 2 osobne stronki i nie jest to za wygodne ale można się przyzwyczaić. Tak więc czy planujecie połączyć te dwie rzeczy? Aby na stronie głównej była rubryka z 5 najnowszymi tematami i po kliknięciu łatwo można przenieść się na forum. Ogólnie zamiast osobno strona-forum połączyć to w całość.
10.04.2009 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Napojasz Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 11

Jest kilka rzeczy, które są dość irytujące na tej stronie i mam nadzieję, że wkrótce ulegną poprawie, mianowicie:
-Podział strony na dwie części co wymaga podwójnej rejestracji/logowania. Jest to dość uciążliwe i mało praktyczne. Dla początkujących userów, którzy nie mieli wcześniej styczności z forum może być to sporym problemem.
-Drugą sprawą są nie jasno opisane działy na forum, nie wiadomo co się w którym znajduje, dodatkowo wiele działów się pokrywa ze sobą co tworzy zamieszanie.
Proponowałbym u jednolicenie tego i stworzenie normalnych nazw działów bez poddziałów.

Mimo iż wymieniłem jedynie dwie niedogodności jakie tutaj wymieniłem to są one na tyle poważne, że nie ma się wrażenia prostoty i harmonijności co na pewno nie przyciągnie nowych userów. Jest wiele stron o tematyce OP więc konkurencja nie śpi.
Prosilbym o zastanowienie się nad tymi sprawami...pozdrawiam.

[Obrazek: napift7.png]
10.04.2009 12:39
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%

Tak swoją drogą chce tu widzieć wypowiedź Hisoki, Fiftiego, was przynajmniejTongue

Teraz mój jednostkowy pogląd.

Rozwijać się hmm, oczywiście ale wiele rzeczy skrzypi, i nie tak szybko je możemy wprowadzić. Np mamy zrobiony lay, ale webmaster nie ma czasu by go wgrać... Itp

Co do połączenia. No ja bym był zdecydowanie za tym by był przynajmniej odnośnik przenoszący na portal. Ale czy połączyć to już nie wiem. Początkowo można było zrobić by forum było" na stronie" ale jego wygląd pozostawiał co najmniej wiele do życzenia.

Hmm działy sorka ale możesz podać przykład? Ja tego problemu nie widzę, dla mnie wszytko jest klarowne i jasne. :-)
Moim zdaniem podziały ułatwiają życie. Choćby Offtop został podzielony w sprytny sposób. Dalej choćby w restauracji mamy albo tematy kontrowersyjne albo inne. No chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, co to znaczy temat kontrowersyjny :-P

Nie chcę sprowadzać sprawy do parteru, ale póki co, musimy zwęzić nadać wygląd onepiecowy stylu BlueSite, logo dać dla forum, i coś zamiast tych folderów. Na abaa są skrzynki, ale tu nam je bardzo rozciąga. Może to pierdoły, ale diabeł tkwi w szczegółach,

Wystartowaliśmy trochę ponad tydzień temu, myślę, że i tak dobrze idzieSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

10.04.2009 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130

No na początek przecież nikt nie oczekuje cudów, ale mnie dziwi coś takiego jak sam wspomniałeś "restauracja" co to jest? xDD Moim zdaniem nie ma co oddzielać tematów kontrowersyjnych od zwykłych, jest to po prostu niepotrzebne i tworzy tylko coraz to nowe podfoldery do podfolderów, a to utrudnia. Właśnie te nazwy działów są moim zdaniem takie nie praktyczne, bo ma to przemawiać do nas co tam się znajduje, w stylu patrzysz się i juz wiesz jakie są tam tematy, bo "restauracja" niewiele mi mówi albo było coś "rozmowy przy kieliszku" toć to jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe. Dobrym motywem jest stworzyć HydePark na wszelakie luźniejsze tematy nie związane z anime i bez żadnego podziału w nim, tam ma się znajdować wszystko, oczywiście jeszcze osobny podział na jakieś problemy, informacje ze świata itp. Mnie to jakoś nie przekonuje no ale trzeba znać zdanie każdej z osób więc pisze co myślę xD

To już jest koniec...
10.04.2009 13:25
Falen Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 22

Ra, daj im odetchnąć wszystko po kolei i nie na raz xD Jednak prawdą jest, że abym dobrze zapoznał się z działami musiałem najpierw przeczytać ich opis i zobaczyć jakie tematy zawierają. Według mnie pierwszą rzeczą byłoby połączenie forum ze stroną co będzie o wiele bardziej praktyczne. Nazwy działów to pikuś który nie wymaga dużo roboty i można to szybko zmienić.
10.04.2009 13:36
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%

Zgodzę się z wami panowie, że pikuś. Ale nikt do tej pory na to nie narzekał :-P . Te rozmowy przy kieliszku to Jutsu dał to da się inną nazwę. Ale pierwsza sprawa.
Podział jest lepszy bo tematu nie muszę szukać w całej stercie, zawsze tego mniej do przejrzenia.
Tobie nie mówi bo Op nie znasz. Nazwy żywcem wyjęte z serii co nadaje onepiecowego klimatu całej sprawie.
Takim Hyde park co mówisz, jest Bar Shakky, nazwa tylko inna. No ale chętnie zobaczę co i inni na ten temat uważają.
Połączyć może się da szybko i bezboleśnie, ale póki co ziomek w ZakopanymTongue

Jedno jest ważne. Dziękuję, za tak wielkie zainteresowanie, okazanie troski. Widać, że chcecie pomóc, tak zwani w świecie gier "wyjadacze":D Stokrotne dzięki.
Nie znacie jednak OP, gdybyście poznali, może inaczej byście choćby na ten podział popatrzyliSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

10.04.2009 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Hmm niedawno wystartowaliśmy bardzo się śpieszyliśmy żeby wszystko zrobić póki co może wszystko nie wygląda najlepiej rozmawiałem z webmasterem za jakiś tydzień zacznie zmieniać lay i już portal będzie lepiej wyglądał . Forum też się poprawi ja mam panoramiczny monitor i problemów takowych z szerokością nie mam lecz inni tak więc tym także się zajmiemy . Ogólnie uważam ,że rozwój strony idzie w dobrym kierunku, szybko tłumaczymy odcinki i chaptery , artykuły będą dochodzić z czasem. Co do portal-forum to ja nie widzę tutaj większego problemu z przekierowaniem się ze strony na forum jest widoczny napis Forum w nawigacji jak na wszystkich forach ,ale jak zostanie zainstalowany nowy lay to pomyślimy nad tym, aby może coś dodać , logowanie i rejestracja osobno na tym i na tym ja tutaj nie widzę w ogóle problemów jeśli ktoś chce się udzielać na forum i dyskutować to może się zarejstrować i dyskutować a jeśli by tak nie było mielibyśmy tylko niepotrzebnych użytkowników na forum , którzy w ogóle by nie wchodzili . Co do działów może faktycznie można się pomieszać w tym jeśli się nie zna OP chcieliśmy zamienić Offtop i tak dalej jak jest wszędzie na coś bardziej wyjątkowego jeśli innym użytkownikom będzie to przeszkadzać to możliwe ,że będziemy musieli to zmienić.
10.04.2009 13:53
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192

Ra sam pisałeś że nie obejrzałeś jeszcze ani jednego odcinka One Piece i to jest powód dlaczego masz problem z nawigacją na forum. Bo mi Restauracja Baraite mówi wszystko tak samo Bar u Shaky. A co do reszty nazw to naprawdę nie wiem gdzie ten problem leży, bo nazwa "Spokojne rozmowy przy kieliszku" jest dla mnie jasna i klarowna, a dodatkowo klimatyczna.

10.04.2009 13:53
Napojasz Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 11

Nawet jeżeli konkurencja nie śpi to nie znaczy, żeby forum nie było bardziej przejrzyste Wink
Nie tylko chodzi o dzial Restauracja ale nawet i bar xD Co to ma być Tongue
Zamiast działu "strony" można by wprowadzić "internet" w którym byśmy dyskutowali na temat wielu zdarzeń, przypadków, zakres tego działu byłby zdecydowanie większy i mówiłby o wiele więcej niz obecna nazwa. Brakuje także wielu innych działów, takich jak sport,polityka,technologie...hydepark przede wszystkim Wink

[Obrazek: napift7.png]
10.04.2009 13:56
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Napojasz, ale to jest forum o OP a nie wielotemtyczne, dlatego jeden dział na wszystkie takie tematy jest ok, nie widzę potrzeby się rozdrabniać.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
10.04.2009 13:59
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama