Aktualny czas: 14.12.2017, 23:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
RynieX Production
Autor Wiadomość
Rynio Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48

Update:
yyy, Beta nowego amv, anyway, mam bardzo dużo problemów z kompresją >.<
Od razu link do HD!Big Grin
Enjoy!! :mrgreen:

[Obrazek: sygnnew.png]
16.06.2009 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

Okej czas i tu odpisać. Więc widzę że temat ogółem zmieniłeś. Chyba mógłbym tu dostrzec jakąś treść. Aczkolwiek nie jestem tego 100% pewien. Natomiast. Nie podoba mi się to że raz przy "specjalnym dźwięku dajesz jakiś efekt" a potem jak jest "kropka w kropkę " (ten dźwięk ) to już efektu nie ma. Podobnie jest ze słynnym dopasowaniem darć. Gościu krzyczy pokazujesz gościa i on krzyczy akurat tyle ile trzeba. Potem główny bohater. i jak gościu krzyczy to już zwykły ruch. Nie uwypuklasz tego. Mim zdaniem to by trzeba było jakoś ujednolicić. Takie krzyki to się robi jak jest jeden na cały utwór czy coś. A to jest dopiero wersja demo.
20.06.2009 13:20
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rynio Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48

Jutsu napisał(a):Okej czas i tu odpisać. Więc widzę że temat ogółem zmieniłeś. Chyba mógłbym tu dostrzec jakąś treść. Aczkolwiek nie jestem tego 100% pewien. Natomiast. Nie podoba mi się to że raz przy "specjalnym dźwięku dajesz jakiś efekt" a potem jak jest "kropka w kropkę " (ten dźwięk ) to już efektu nie ma. Podobnie jest ze słynnym dopasowaniem darć. Gościu krzyczy pokazujesz gościa i on krzyczy akurat tyle ile trzeba. Potem główny bohater. i jak gościu krzyczy to już zwykły ruch. Nie uwypuklasz tego. Mim zdaniem to by trzeba było jakoś ujednolicić. Takie krzyki to się robi jak jest jeden na cały utwór czy coś. A to jest dopiero wersja demo.
Już to dawno zmieniłem, ponieważ Arczi mi zbetkował, więc początek mam już lepszy, zaraz upnę to dam link.
http://www.megaupload.com/?d=WCU0GRS2
:roll:
Update:
[Obrazek: Image5-1.png?t=1245260024]
Tytuł: Hajime no Ippo - Rawkfist
AMV PREVIEW
Anime: Hajime No Ippo - Champion Road, Hajime no Ippo: New Challenger
Kategorie: Action, Character Profile, Serious
Muzyka: Thousand Foot Krutch - Rawkfist
Autor: Ryni0

Enjoy!

[Obrazek: sygnnew.png]
21.06.2009 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama