Aktualny czas: 28.07.2017, 20:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Rys by Speed1111 i oprawa graficzna
Autor Wiadomość
Speed1111 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 63
Poziom ostrzeżeń: 5%
Rys by Speed1111 i oprawa graficzna
Witam. Rysuje ponad tydzień w paincie zrobiłem 3 rysunki a teraz w PS4 1 rysunek. Pierwszy rysunek to GohanSsj2 niestety ciężko było pierwszy rysunek wykonać, a tym bardziej jeżeli sie nie ma pojęcia o PS4 XD resztę to juz z górkiSmile O to moje 4 prace mam nadzieje że się spodoba, a w nich także luffySmile

http://speed1111.digart.pl/digarty/
20.04.2009 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 295
Poziom ostrzeżeń: 0%

Yyyy fajne.Twoje, czy pożyczyłeś :?: :?: :mrgreen: Bo jeśli sam robiłeś, to big plus ;-)
20.04.2009 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Speed1111 Offline
Majtek
Pirat

*

to tak. luffy przerysowałem, bo niby tak się najlepiej uczySmile pozostałem moje znaczy ten ikashi czy jakoś tak go nazwałem w 30% mój XD niestety tylko się zdaje, że łatwo przerysować taką postać, a tym bardziej na komputerze XD he z tego co pamiętałem podobał mi się trik gohana gdy odbierał magiczna fasolke no wiec starałem się jakoś odwzorować, a goku to raczej bardzie instynktownie niż z pamięciSmile
20.04.2009 22:25
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,160

No klasa, jakby jeszcze jakaś dziewczyna była to by było i gdzie oko zawiesićBig Grin
A tak poważnie to nie wiem jak się pracuje w tym programie i jak jest to trudne, ale twe prace robią wrażenieSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

21.04.2009 13:34
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*

Najlepiej jakby się wypowiedział jakiś "ekspert", od tego programu, bo nie wiemy tak naprawdę, czy pracę są dobre czy złe.Mi osobiście, się podobają ;-)
21.04.2009 18:48
Speed1111 Offline
Majtek
Pirat

*

He a rysowaliście w paincie XD to mniej więcej, to samo, ale jak dla mnie trudniej rysować piórem niż w paincie XD no ale robię to ze względu opanowania narzędziSmile i teraz mam depresje XD nie wiem co narysować, bo chciałbym wszytko na raz hehe XD a taka praca trwa przynajmniej narazie w moim wykonaniu ponad 10 godzin XD może zbyt dokładny jestem, ale lubię porządnie prace narysować hehe
21.04.2009 18:52
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*

W paincie??? Jeśli tak to cię podziwaim :!: Ja tam nawet ołówkiem swego imienia, nie umiem napisac.... :mrgreen:
21.04.2009 18:57
Speed1111 Offline
Majtek
Pirat

*

to nie ołówek XD wiesz jest tam takie narzędzie jak krzywa linia, to cos takiego wykorzystuje Smile w PS4 jest piórem niby wygodniejsze, ale dla mnie zawsze jest coś nie tak jak rysuje takie dziwne wrażenie no po prostu ciężko, no podobnie mi zawsze krzywe wychodziło, bo nie wiedziałem jak sie nim rysuje, a teraz prościej, ale i tak paint lepszy, a pióro nie opanowałem Smile no chociaż tak samo jest w PS4 krzywa linia wczoraj zauważyłem Xd ale to to samo, no wiec nie ma różnicy Smile

[Obrazek: Speed1111.jpg]
21.04.2009 19:04
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*

Ale to właśnie przez ten ołówek, mam lęk do paint'a :mrgreen: :mrgreen: .Więc to też się wlicza ;-)
21.04.2009 19:32
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,019

Szczerze mówiąc mi te rysunki się średnio podobają, szczególnie "gohan ssj2" jest jakiś taki... krzywy? połamany? (:
Ale skoro mówisz, że dopiero zaczynasz, to wolałabym poczekać z oceną na następne prace, zobaczymy jak sobie poradzisz. Widzę, że masz zapał, więc mam nadzieję, że się nie zmarnuje.
Jak ja patrzę na swoje pierwsze prace z fotoszopa, to nie chciałabym ich nikomu pokazywać d;

[Obrazek: h3sygn.png]
21.04.2009 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama