Aktualny czas: 24.08.2019, 11:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Rys by Speed1111 i oprawa graficzna
Autor Wiadomość
Speed1111 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 64
Poziom ostrzeżeń: 5%

he gohan to moja pierwsza praca Xd dlatego tak jest no, ale jak się nie znało jeszcze ani painta Xd a tym bardziej PS4 to nie zile wyszedł w 2 dni,a poświeciłem sporo, aby opanować PS4 XD potem przeważnie rysunek luffego i goku wykonywałem w 10 godzin Smile poza tym zmotywowałeś mnie, bo powiedziałeś, że średnio sie podobają, a nie sa słabe no więc jet okiBig Grin

No i udało sie skonczyc kolejnySmile

Miałem zamiar zrobić zachód słońca z postacią z takim efektem, ale nie wiedziałem jak zrobić ten zachód, wiec odpuściłem sobie, a przynajmniej do nabrania więcej doświadczeniaSmile No i to moja pierwsza panna młoda z fajnego anime Big Grin

http://odsiebie.com/pokaz/2406083---f494.html

[Obrazek: Speed1111.jpg]
25.04.2009 01:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Speed1111 Offline
Majtek
Pirat

*
RE: Rys by Speed1111 i oprawa graficzna
Pomyślałem, że zamiast dawać same prace, to zacznę pokazywać, jak mniej więcej powstawały, tez planuje, ale bardzo rzadko robić filmiki w formie Speed Drawing, jeden dla testu zrobiłem, ale tylko dwie pary oczów, męskie i żeńskie, pewnie jak nabiorę motywacji i czasu, bo większym problemem jest to prze konwertowanie niż narysowanie, to umieszczę Big Grin

https://www.youtube.com/user/Kirito865/videos

02.09.2013 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Poziom ostrzeżeń: 0%
Miszczu xD. Prace masz świetne ja nie umiem tak rysować na papierze a co dopiero w paincie na myszce pracować! (Odwołuje się do pierwszych prac).

Widzę, że w photoshopie też robisz tapetki. Pytanko, skąd masz outline'y?

Drugie pytanko. Miszczu, zrobisz mi arta na YT? xD

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
02.09.2013 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Speed1111 Offline
Majtek
Pirat

*
Jak chodzi o outline, to rysowane z pamieć lub wzorowane na jakiejś scenie z anime albo pól na pół Smile I tak powstaje podstawowy szkic Smile Proporcje ciała często robię instynktownie bez najmniejszego zarysu, ale jak robię to ręcznie, czyli kieruje się podstawowymi zasadami rysowania mangi xD

Z tym artem ciężko będzie, bo rysuje w sumie w wolnych chwilach i nawet kilka tygodni mi zajmuje hehe, bo myszką sporo dłużej się rysuje, a i tak sporo mniej detalicznie, niż ręcznie lub na tablecie. Jeszcze mam 4 prace, jakie nie dodałem, a planuje dodać, jedna jest w fazie produkcji, taka bardziej przystosowaną na tapetę niż reszta hehe

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.09.2013 22:39 przez Filemon.)
02.09.2013 22:19
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Poziom ostrzeżeń: 0%
Z tym artem to był taki żarcik z mojej strony, ale jestem pozytywnie zaskoczony tym, że jesteś skłonny go zrobić. I może troszkę wykorzystam to, że możesz go dla mnie zrobić. I już mówię, że nic na tobie nie będę wymuszał i po za tym, art może być zrobiony nawet na za trzy miechy, bo dopiero tworzę konto na YT (Po Polsku mi nie szło, to spróbuję po Angielsku) i chciałem prosty art w stylu minecraftowym. Jeżeli nadal mogę cię o to prosić, to jeżeli masz gg albo skypa, podaj mi na PW, ok?

PS: Nie chcę cię wykorzystywać i jeżeli naprawdę ci się tego nie chce robić to nie musisz, zawsze próbuję sam sobie coś wyskrobać, ale pomoc od innych zawsze jest... hmm... pomocna xD

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
02.09.2013 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama