Aktualny czas: 23.10.2017, 06:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
rysowanie tradycyjne vs. digital
Autor Wiadomość
DarkFalcon Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 114
Poziom ostrzeżeń: 0%
rysowanie tradycyjne vs. digital
bawię się trochę w jedno i drugie.
Zięłam kiedyś, jedną ze swoich starych prac (yuck, jak na to teraz parzę okropne) i pobawiłam się trochę w artweaverze no co chyba nie najgorzej, niestety wygląda na dziewczynę

potem było jeszcze lepiej, po mimo, że ciągle musiałam się jeszcze męczyć z myszką, rysowałam nadal ręcznie ale kolorowałam na komputerze ostatni rysunek zrobiony w ten sposób, jestem z niego bardzo dumna (pierwowzorem była hellenistyczna rzeźba, przerobiona na postać z komiksów Marvela)
kiedy dostałam tablet myślałam że odrazu będę rysować świetnie jednak moje początkowe efekty wcale nie były takie dobre - to również artweaver - tło z internetu, przerobione przezemnie, moje późniejsze prace to głównie fan arty z one piece, więc nie będę ich tu umieszczać, z wyjątkiem tego malunku nieba.

oczywiście nie porzuciłam rysunków tradycyjnych np. tego rysowanego pastelami na brązowej kartce albo tej sceny z Sea hawka narysowanej węglem lubię też rysować inktensami derwenta "Przeciw wszystkim flagom" lub bardziej surrealistycznie nogini Atena czasami próbuję mniej standardowych środków Księżniczka Leya na rysowana starymi kosmetykami

staram się próbować nowuch rzeczy, ale pewnie powinnam więcej ćwiczyć anatomię i perspektywę - tylko, że jestem leniwa

moje konto na devie, również fan arty z one piece
mój tumblog (narazie prawie nic tam nie ma)
10.11.2012 03:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
DarkFalcon Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 114
Photo RE: rysowanie tradycyjne vs. digital
mały update do moich rysunków, choć nie widzę dużego zainteresowania
[Obrazek: b_j_and_pinoko_by_darkfalcon_z_d62r46a.jpg]
ponieważ to postacie z w cholerę bok starej mangi, może przedtawię. Doktor Black Jack i jego śliczna osiemnastoletnia... to znaczy zeroletnia asystentka Pinoko.
Praca wykonana przy użyciu kredek tuszowych inktense derwenta i czarnych cienkopisów na białej kartce A4, papierze fakturowym bezkwasowym, skanowane, jakość poprawiona w InfranView.

moje konto na devie, również fan arty z one piece
mój tumblog (narazie prawie nic tam nie ma)
24.04.2013 23:26
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
RE: rysowanie tradycyjne vs. digital
Ale masz plusa za tego Black Jacka

Z prac co widziałam w tym temacie to najnowsza najbardziej mi się podoba. Kolorowanie ciuchów zacne, szczególnie czerń u doktorka. Ostatnio próbowałam czarną odzież kolorować i... I failed Tongue

edit: Ćwiczenie anatomii i perspektywy wróg publiczny numer jeden! Big Grin

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.04.2013 01:08 przez okiren.)
25.04.2013 01:06
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama