Aktualny czas: 23.11.2017, 01:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sabo
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Sabo
Chciałem tu jak w temacie powrócić do tematu Sabo. Byłem wczoraj na Magnificonie i byłem na rozmowach i przypuszczeniach o One PieceBig Grin
Został tam poruszony temat Sabo. Ponoć na pewno żyje. I były 2 takie teorie:
-Bardziej prawdopodobna czyli taka, że jest w armii rewolucjonistów i ma spotkać się z Luffym w New World. Być może przyłączyć się do jego załogi ( w co mi się nie chce wierzyć).
-Druga jak dla mnie niezbyt prawdopodobna i nie chce mi się w nią wierzyć to to, że Sabo to Zoro gdyż w jego flashbackach jakby nie pamięta co się działo przed tym jak wstąpił do Dojo. Ale ja w to nie wierze gdyż jest wiele niezgodności.

Chodzi mi o tą pierwszą teorię głownie, wczoraj usłyszałem kilka zdań na ten temat ale chciałbym usłyszeć też od wasBig Grin Wiem, że ten temat był już nie raz poruszany ale napisałem tego posta by skupić się głownie na tym co się stało z Sabo.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
20.05.2012 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
RE: Sabo
Nigdzie nie jest powiedziane, że Zoro nie pamięta tego, co się z nim działo zanim trafił do dojo. Co jest ciekawe, bo nawet jak już tam trafił, to miał już cel - chciał się stać najsilniejszy - a nie wiemy, skąd mu się to wzięło. Sam Zoro do tego okresu nie wraca nawet myślami. Przecież nikt nie wstaje pewnego dnia i nie wychodzi z kochającego go domu w świat z myślą "chcę się stać najsilniejszy na swiecie", więc raczej Zoro przyjemnego dzieciństwa przed trafieniem do dojo nie miał. Być może dlatego o tym nie wspomina.
Ale skąd taka determinacja miałaby się wziąć w chłopcu, który nagle budzi się na wyspie o niczym nie pamiętając? Ta teoria kompletnie nie trzyma się kupy.
Zwłaszcza, że Oda zamieścił dorosłego Sabo na jednej z okładek i moim zdaniem nie bardzo wygląda jak Zoro.

Dragon wyciągnął coś z wody, zaciągnął to na statek i kazał się tym zająć. IMO Sabo na 99% jest u rewolucjonistów, ale pewnie darzy Dragona i ich generalną ideę wielkim szacunkiem, więc się nie przyłączy do Luffy'ego.
Mam tylko wielką nadzieję, że Luffy jak go spotka, to najpierw spróbuje mu przywalić.
A potem Sabo sprowadzi go do parteru. Dosłownie.
W końcu jest starszym bratem.
Bardzo chciałabym poznać dorosłego Sabo Big Grin

[Obrazek: 66HHUfX.png]
20.05.2012 13:56
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,496
Poza tym, gdy Dragon wraca na statek po całym zajściu z Sabo i Tenryuubito, widzimy trenujących Zoro i Kuinę, więc teoria o tym, jakoby Sabo był Zoro jest kompletnie bez sensu. Mechogłowy już wówczas jest w dojo.

[Obrazek: oivwpg.jpg]
I mam podobnie jak Gociak, też chciałabym zobaczyć dorosłego Sabo, inaczej niż tylko na wspomnianej okładce.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.05.2012 14:08 przez Murgrabia.)
20.05.2012 14:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No ja też nie wierze w tą drugą teorię tylko ją usłyszałemBig Grin No ja też chcę zobaczyćBig Grin
Ciekawe czy Luffy będzie miał żal do Sabo, że nie popłynął ratować Ace'a??

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
20.05.2012 14:05
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Prędzej mógłby mieć chyba do niego żal, że nie powiadomił ich w jakikolwiek sposób, że żyje. Jakby nie było 10 lat żył z przeświadczeniem, że jeden z jego ukochanych braci zginął. Kolejne dwa, że został już sam jeden, bez żadnego z nich. Ciekawi mnie jedno, ale w sumie w to wątpię. Czy Luffy jest świadomy tego, że Sabo został "zabity" przez Tenryuubito? Nie wydaje mi się. A ten fakt dodaje kolejną cegiełkę do wielkiej niechęci wobec owej szlachty, a mamy już całe zajście z Keimi, Hancock i jej siostry, traktowanie ryboludzi z retrospekcji (choć to akurat przespał). Liczę na to, że razem z tym światowym szczytem bądź też przy innej okazji będzie nam dane zobaczyć więcej rewolucji, a tym samym Dragona i Sabo. Ciekawam reakcji Luffy'ego na widok starszego brata. Choć możliwe, że by go nie poznał. Swego czasu upatrywałam się Sabo u tego rewolucjonisty, który udzielał Robin informacji, ale się wycofałam już z tych przypuszczeń.

[Obrazek: 14jyxjb.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.08.2012 15:11 przez Murgrabia.)
20.05.2012 14:21
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,546
Oda nie pokarałby chyba tak istotnej postaci czymś takim na głowie (chodzi mi o tę burzę loków) XD Przynajmniej mam taką nadzieję ^^'

Tak sobie teraz o tym myślę i zastanawiam się, czy w anime Sabo nadal będzie mówił głosem Junko Takeuchi...

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.05.2012 14:29 przez Hejs.)
20.05.2012 14:28
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
A Sabo nie miał kręconych włosów? Tongue W sumie kiepsko tu widać.
[Obrazek: Adult_Sabo.png]

20.05.2012 14:57
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,546
Nie strasz Tongue

To Bunny Joe.

[Obrazek: Sygnatura.png]
20.05.2012 15:07
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Pisałam wszak, że to było "swego czasu" czyli akurat jak się pojawił. Potem mi przeszło. Ale dzięki za informację. Nie wiedziałam w sumie, że jest on już nazwaną postacią. Dla mnie pozostawał bezimienny Tongue

20.05.2012 15:15
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Prawdopodobnie ktoś zapytał o to w SBS. Warto czytać SBSy, fani mają mnóstwo pytań, a Oda, w miarę możliwości na nie odpisuje - chociaż jeśli pytanie dotyczy fabuły to zwykle unika odpowiedzi albo odpowiada wyjątkowo pokrętnie XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
20.05.2012 15:31

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama