Aktualny czas: 15.12.2019, 02:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SAGA DMC
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,977
Poziom ostrzeżeń: 5%
SAGA DMC
Moja przygoda z tym tytułem, rozpoczęła się od 3. Ponoć najlepszej, najbardziej wgniatającej w fotel, rozwalającej możliwościami eksterminacji prze kozackimi combosami przeciwników.

DMC to gra jak to się nazywało, a, siekanina. Idziesz i rozwalasz, ale nie tylko. Są momenty zręcznościowe, są zagadki, mega bossowie i ciekawa bardzo efektownie przedstawiona fabuła.

Potem grałem w 4 i się mocno zawiodłem. Chyba najgorsze było to, że od połowy szło się Dante, ta samą część co wcześniej Nero. Guzik mnie obchodzi, ze inaczej się niszczyło TYCH SAMYCH bossów. Masakra. Na uwagę zasługiwały naprawdę już wariacki arsenał Dante czy łapa Nero, wszak granie dwoma postaciami dostarcza bardziej zróżnicowanej rozrywki, jak jedną. Aha filmiki tez są kozackie, ale tak to 4 śsie.

Postanowiłem zobaczyć jedynkę, o dziwo grafa była znośna a nawet ładna, a już pierwszy filmik mnie utwierdził w przekonaniu, ze to DMC, i już nie miałem wątpliwości by dalej w to grać.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

08.07.2009 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
SAGA DMC - Komimasa - 08.07.2009 18:15
[] - OFFSPRING - 08.07.2009, 20:08
[] - Wąski - 09.07.2009, 10:10
[] - Komimasa - 13.07.2009, 02:26

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama