Aktualny czas: 25.09.2017, 13:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Saint Seiya (Rycerze zodiaku)
Autor Wiadomość
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256
Saint Seiya (Rycerze zodiaku)
Witam. Mam do zaproponowania świetne anime z czasów jeszcze RTL 7 Big Grin Lecz wtedy leciała tylko 1 i 2 i 3 seria o ile mi wiadomo a nie dawno wyszły 3 nowe serie tego świetnego anime Hades Sanctuacy, Hades Inferno i Elysion. Anime opowiada o Rycerzach zodiaku broniących Atenę za wszelką cenę. Widzimy tutaj różne Super moce, wojownicy w tym anime posiadają niejaki Kosmo i przywdziane przez nich różne zbroje. Zachęcam do obejrzenia i do dyskusji na temat tego anime w tym temacie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015 19:46 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
19.09.2009 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

Nie dalej jak rok temu odświerzyłem se podajże od posejdona. (szczerze kiedyś to się człowiek nie mógł doczekać ekscytował, a tera... umierałem od niektórych nazw... Ale myślę. że to nie wina serii bo teraz większość shonenów postrzegam podobnie.

Obejrzałem Hadesa i był nawet interesujący, kilka oczywistości irytowało, ale cóż poradzić.

Ogółem jednak miło było sobie owych rycerzy odświerzyć i znów "Zobaczyć ich w akcji". Momentami Hades mi się bardzo podobał.

Co do Elysion to chyba są to tylko cztery odcinki. ( I dobrze bo ile to razy może być, Atena umrze, walka na czas... Obejrzałem jeden bo wtedy chyba jeszcze nie było.

Mimo iż ost nie wskazuje jakoby mi się podobało, to jednak bardzo lubię tę serie i bohaterów. I moim zdaniem warto np takiego Hadesa obejrzeć.
19.09.2009 13:32
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*

Hades Sanctuary jest bardzo fajny a Elysion jest 6 odcinków z tego na kreskówce 4 online z pl napisami a ściągnąć można z http://www.saintseiya.pl z napisami choć trochę zajmują ja obejrzałem 4 odcinki Elysiona póki co bo nie chce mi się ściągać tych 2 pozostałych, ale warto obejrzeć całego Hadesa i wcześniejsze serie. Do tego wychodzi manga której jest 126 chapterów pod nazwą Saint Seiya Lost Canvas, gdzie akcja rozgrywa się 243 lata przed serią Saint seiya podczas Świętej Wojny z Hadesem. Z tego co wiem anime też wychodzi Lost Canvas wszystkie info itp jest na http://www.saintseiya.pl jak coś.
19.09.2009 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,068
Poziom ostrzeżeń: 0%

Kiedyś seria SS była jedną z moich ulubionych. Mistyczne klimaty, co bardzo lubie. Ciekawe moce itp.
Chętnie sobie odświeżę serię, bo widziałem tylko do sagi Posejdon(chyba tak się nazywa).
Czy wszystkie serie są dostępne po polsku??

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
19.09.2009 20:07
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*

Na kreskówce masz Hades Sanctuary czyli po Posejdonie zatytułowane tam Rycerze zodiaku OVA Big Grin Potem masz Inferno i Elysion 4 odcinki a są Elysiona 6 więc ostatnie 2 obejrzałem online po angielsku a tak to wszystkie Smile Aha 8,9 i 10 nie działają u serii Hades Sancuary to wtedy se obejrzyj na youtube.com po angielsku Big Grin

PS W AMV dziale dałem amv z Hades Sanctuary sagi możesz se obejrzeć
19.09.2009 22:12
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Ja tego anime próbowałem kiedyś oglądnąc ale go nie trawiłem :cry:

Czy na RTL czy na necie ciężko go mi się oglądało Undecided

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
19.09.2009 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*

Pierwsze około 40 odcinków czy więcej nie są takie złe, ale potem jak zaczynają walczyć z Złotymi Rycerzami zaczyna się dopiero ANIME Big Grin
19.09.2009 23:26
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Oglądałem pierwsze 20 parę odcinków i się do tego zmuszałem Undecided
Sorki ale to prawdziwa nuda. :-|

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
20.09.2009 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rimm Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 77

A ja postanowiłem pooglądać znowu, ponieważ nic nie pamiętałem z tej serii. Zacząłem wczoraj późnym wieczorem i pooglądałem 4 odcinki. Na razie nie jest tak źle jak mówił Batto, żeby przetrwać te pierwsze docinki bo to żenada, więc wnioskuje, że to co się będzie dalej działo to będzie coś pięknego.
20.09.2009 09:55
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*

Nie mówiłem, że będzie strasznie ale, że gorsze od tego jak zaczynają walczyć ze Złotymi Big Grin Oglądaj oglądaj.
20.09.2009 11:15
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama