Aktualny czas: 30.05.2020, 08:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Sabo Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 106
Dołączył: 26.11.2012
Skąd:
Poziom ostrzeżeń: 0%
Post: #49
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Sabina Tarkowska wysłuchała Włodzimierza Heissa i po jego wypowiedzi naszło ją wiele pytań. Coś taki mało wylewny ten świadek- stwierdziła i zaczęła przygotowywać się do przepytania mężczyzny.

-Panie Heiss co ma pan na myśli mówiąc, że pan Marcin Komis miał inne zdanie ten temat?
Chciałabym się również powołać na notatkę dołączoną do akt sprawy, za zgodą Wysokiego Sądu oczywiście, która mówi o groźbach, które mogły być skierowane do Olafa Scurvyssona. Co może pan nam powiedzieć w tej kwestii? Czy Olaf miał jakichś wrogów, którzy pragnęli by jego śmierci?


Tutaj na chwilę przerwała by zaczerpnąć tchu. Chyba jednak przejmowała się tą sprawą. Nie mogła znieść tego, że wszyscy świadkowie jak dotąd (nie ważne, że była to tylko dwójka) zeznawali na korzyść prokuratora. Bardziej pracy mu nie mogli ułatwić, a ten jeszcze się pcha by sprawę od razu zamknąć!-pomyślała pani adwokat. Tak naprawdę nie obchodzi go czy mój klient jest winny, czy też nie, chce zamknąć tę sprawę, a wraz z nią Tomasza Namolnego. Chyba będę musiała jeszcze bardziej się przyłożyć, by pokazać temu Von Kretowi.

Co wie pan o oskarżonym Tomaszu Namolnym? Widział go pan w dniu zdarzenia, jeżeli tak to w jakich okolicznościach? Według jego własnych zeznań, jak i wcześniejszych świadków, był pijany, jak mocno według pana?

Wysoki Sądzie, na ten moment to wszystko o co chciałabym zapytać świadka.


Po tych słowach zakończyła i skierowała swój wzrok na Włodzimierza Heissa. Liczyła, że ten świadek będzie dla niej większym pożytkiem.
25.03.2013 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Sabo - 25.03.2013 21:51Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama