Aktualny czas: 06.06.2020, 04:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
- Wie pani zapewne, jak to zazwyczaj jest w biznesie - odparł mężczyzna. - Przedsiębiorcy walczą nie tylko o każdego klienta, ale i o kontrahentów. W tym przypadku było jednak trochę inaczej. Olaf przyjechał jakiś czas temu do Polski w poszukiwaniu nowych partnerów handlowych. Z uwagi na to, czym zajmują się nasze firmy, oczywistym jest, że musieliśmy się kiedyś spotkać. W zasadzie miał to być zwykły biznes, ale wywiązała się z tego wspaniała przyjaźń. Komis jednak podejrzewa, że moja znajomość z Olafem była od początku ukartowana, zaplanowana tylko po to, by uniemożliwić im podpisanie umowy. Temu człowiekowi wydaje się chyba, że cały świat kręci wokół niego i tego jego "Iceburgera"... - westchnął, kończąc zdanie. - Co do gróźb, o których pani wspomniała, to tak jak zeznałem policji, po małej szamotaninie na weselu Komis powiedział, że będzie współpracował z Olafem za wszelką cenę. To typ spod ciemnej gwiazdy, kto wie do czego mógł się posunąć ten furiat w akcie zemsty... Jeśli zaś chodzi o pana Namolnego, wydaje mi się, że nigdy wcześniej go nie widziałem. Nawet na weselu nie rzucił mi się w oczy - dodał na koniec.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2013 11:55 przez Hejs.)
25.03.2013 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Hejs - 25.03.2013 22:40

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama