Aktualny czas: 06.06.2020, 03:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,280
Dołączył: 28.04.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 20%
Post: #51
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
-Hmmm.....

Von Kret od dłuższego rozmyślał nad tym, nowym świadkiem.

-W końcu ktoś kto przedstawił, inny obraz tamtego wesela niż pozostali. Na pewno obrona, musi być bardzo ale to bardzo heppi. Jednak, na to jest trochę za późno. Jesteśmy po dwóch, wiarygodnych świadkach które zeznały to samo. Lepiej nie dać mu, szansy by się rozgadał na temat tego Komis'a.

Prokurator, opuścił ramiona po czym zaczął mówić do świadka.

-Panie Heiss, mówi pan że nie widział pan wcześniej oskarżonego, i że nie rzucał się panu w oczy. To bardzo ciekawe, gdyż dwoje poprzednich świadków zeznało, że pan Namolny przyszedł na wesele zalany w trzy trupy. Tymi świadkami, były żona oskarżonego i jej siostra więc, jest to bardzo wiarygodne info nie wspominając o tym, że sam pan Namolny przyznał się do wkroczenia na teren wesela, w stanie upojenia alkoholowego. Jednak pan twierdzi, że nie zauważył pan go czy raczej "nie rzucał się panu w oczy". Pijana osoba na ślubie to nic dziwnego, ale osoba która przychodzi na ślub pijana, i dodatkowo robi głośną awanturę z państwem młodymi, jak to zeznały jego żona i jej siostra. Nie uważa pan ze to trochę dziwne, że pomimo tego wszystkiego uznał go pan za "nie rzucającego się w oczy"?

Manfred przeprowadził to spokojnie, będzie na pewno czas by zagrać agresywniej. Ale tutaj lepiej być spokojnym i cierpliwym, a wszystko pójdzie, jak po maśle.

[Obrazek: a5d45uF.png]
27.03.2013 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Weather - 27.03.2013 09:44Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama