Aktualny czas: 30.05.2020, 06:53 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,023
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Chciałbym zauważyć, że to nie pana poproszono o głos. Co pan taki nerwowy? Wykorzystać chce pan okazję, by znaleźć kozła ofiarnego? A teraz przepraszam, ale z Wysokim Sądem rozmawiam.

Cóż ja wiem w tej sprawie. Właściwie nie bardzo rozumiem, czemu zostałem wezwany na tę rozprawę. Wszystko co mi wiadomo to to, że ktoś go zabił, ale nie powiem "bogu ducha winnego człowieka", bo za to, jak postąpił kara boska się mu należała. Jak dla mnie wezwanie mnie tutaj to istna farsa spreparowana przez Heisa, który wyraźnie, jak zresztą wszyscy państwo podczas zeznania słyszeli, chce mnie wrobić. Jestem człowiekiem nerwowym i tego nie ukrywam, nie lubię jak mnie się robi w balona, więc nie wytrzymałem i poszarpałem się z Heissem, ale nigdy bym nikogo nie zabił. To grzech jest śmiertelny poza tym jak bym wtedy spojrzał w oczy mojej córeczce? Ale jak widać łatwo jest oceniać książkę po okładce.
Byłem na weselu, ale nie miałem pojęcia, że ktoś się żeni, po prostu śledziłem Heissa by z nim porozmawiać. Ale jak zobaczyłem ten jego pewny siebie uśmieszek i jak z politowaniem patrzył na mnie po tym jak mnie wy... to nie wytrzymałem i się na niego rzucił. Niech mi bóg tę chwilę słabości wybaczy.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

19.04.2013 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Komimasa - 19.04.2013 13:03

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama