Aktualny czas: 28.02.2020, 13:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,007
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
To jest dokładnie to, co mówił ten knur, Heiss. I teraz zastanawiające jest, po co zadaje pani to pytanie, czy miało związek z panem Olafem, skoro wiadomo, że miała i pani o tym doskonale wie. Byśmy jeszcze raz to maglowali? By uwidocznić mój konflikt jaki miałem w branży? Tego pani chce? Tani psychologiczny chwyt. Interesują też panią relacje, bo zwietrzyła pani szansę na wybronienie swojego klienta, zrzucając winę na mnie, bo miałem zatarg z Skurvissonem. Ale ja nie dam pani tej przyjemności. Miałem konflikt w biznesie, ale widać Bóg się ode mnie nie odwrócił i sprawiedliwość zwyciężyła. Szkoda człowieka, choć mi zrobił świństwo, to nie mi go ocenić a tym bardziej wymierzać sprawiedliwość.
Ale wiele razy oglądałem program Sędzia Anna Maria Wesołowska i wiem, że jeśli nie odpowiem na pytanie będzie to traktowane jako unikanie bądź uchylanie się od odpowiedzi. Także czy tego chcę, czy nie lepiej, bym odpowiedział. Pierwsze pytanie przemilczę, gdyż doskonale jest to już wszystkim wiadomo i nie widzę sensu tego powtarzać, zresztą to moje prywatne sprawy i tyczą one Heissa, więc nie są przedmiotem tej sprawy.
Co się natomiast tyczy moich relacji. Miałem z Skurvyssonem dokonać fuzji, bardzo zresztą korzystnej. Niestety zaczął obok kręcić się Heiss i mi podebrał kontrahenta. Olaf był moim partnerem w interesach, a że wszystko szło ku dobremu można powiedzieć, że miałem dobry z nim kontakt. Chciał mnie nawet na wesele zaprosić, ale pojawił się Heiss i wszystko mi odebrał.
Urzedzając pani pytanie. Jakby zginął Heiss, to można by mówić, że miałem motyw.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

26.04.2013 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Komimasa - 26.04.2013 22:54

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama