Aktualny czas: 06.06.2020, 03:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Dołączył: 01.11.2011
Skąd: Zowąd
Poziom ostrzeżeń: 0%
Post: #93
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
"Przyganiał kocioł garnkowi z tym kleceniem zdań" - pomyślał Heiss. - Pozwoli Wysoki Sąd, że się wtrącę - powiedział po chwili. - Kodeks spółek handlowych nie przewiduje żadnych ograniczeń ani szczególnych norm dotyczących dziedziczenia akcji. Przepisy ustawy umożliwiające wprowadzenie do statutu postanowień uzależniających przeniesienie akcji na osobę trzecią od zgody spółki, zgodnie z ugruntowanym poglądem doktryny prawa spółek handlowych nie mają zastosowania do sukcesji generalnej. W związku z powyższym, statut spółki akcyjnej nie może przewidywać jakichkolwiek ograniczeń dotyczących dziedziczenia akcji. Co za tym idzie, dziedzicząc akcje spółki, żona Olafa posiadając pakiet większościowy, ma prawo kierować przedsiębiorstwem, ewentualnie mogłaby także wyznaczyć osobę za to odpowiedzialną, która działałaby w jej imieniu. Panie Komis, proponuję najpierw przestudiować przepisy, w ramach których prowadzona jest w naszym kraju działalność gospodarcza, a dopiero później wygłaszać tego typu tyrady.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
06.05.2013 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Hejs - 06.05.2013 18:40Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama