Aktualny czas: 07.04.2020, 02:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,186
Dołączył: 11.06.2010
Skąd: brać na to pieniądze?
Poziom ostrzeżeń: 0%
Post: #98
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Nagle drzwi otworzyły się, szybko i niespodziewanie aż niektórzy poderwali się z miejsc, myśląc, że to znowu kosmi.... Kosmici? Jacy kosmici? Przecież kosmici nie istnieją, skąd ta głupia myśl...? Skąd takie mgliste wspomnienie....
Jednak, nie jest to kosmita, tylko wyjątkowo poirytowany policjant w mundurze. Już, nie przejmując się niczym, wchodzi jak do siebie, ani butów nie wytrze, ani nie zapuka. Rusza żwawym krokiem ku sędziemu, zbywając niemrawo próbującego go zatrzymać woźnego, szybkim klepnięciem w tę jego łysą glacę i sprawnym wyminięciem go bez zwolnienia tempa. Mijając biurko oskarżonego, spogląda nań z nadzwyczaj jadowitą niechęcią w oczach, jednakże jego emocje są skierowane jedynie do obrończyni a nie do Namolnego. Stanąwszy przed obliczem Proszę Sędziego, który tak zafascynował się zabawą kleistym, zielonym glutem że zapomniał prowadzić rozprawę, policjant ostentacyjnym gestem huknął trzymanym dokumentem w biurko.
- Nic! Całkowicie nic! - burknął, cóż za prostak i cham, w stronę Sabiny Tarkowskiej - Przegoniła mnie pani po służbie, żebym to sprawdził, a tam nic nie było. Jedyne odciski należą do Johasiewicza, no ale to jego furmanka, nie?
I nie czekając ani na "Dziękuję" ani na "W dupę mnie pocałuj", policjant o stopniu sierżanta wyszedł, pozwalając na powrót zająć się sądzeniem.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

18.05.2013 01:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Szczery - 18.05.2013 01:07Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama