Aktualny czas: 06.06.2020, 02:34 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,071
Dołączył: 23.12.2009
Skąd: pajęczyny myśli
Poziom ostrzeżeń: 0%
Post: #100
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Wydawało się, że Tomasz Namolny, będzie przesiadywał w areszcie do końca swoich dni. Powód był prosty jednocześnie na tyle absurdalny, by nadawał się jako argument w realiach polskich - brak sędziego. Nikt mu winy nie udowodnił, ale także nikt go nie uniewinnił. Więc zapobiegawczo Tomasz Namolny dalej czekał na swój wyrok, jak bezrobotny na zasiłek. Wtem dowiedział się, że z braku wykwalifikowanej kadry, sprawą zajmie się sędzia Irka Maria Iwanowicz, ściągnięta specjalnie z innego miasta, ale za to za podwójne wynagrodzenie, więc nie miała obiekcji.

Pan woźny postanowił, że nikt i tak nie zauważy różnicy, więc puścił nagranie z playbacku: "Proszę wstać sąd idzie". Na salę wkroczyła sędzia Iwanowicz, zajmując miejsce, które kiedyś było tronem Veganowskiego, który okazał się zwykłym hochsztaplerem. Tak naprawdę wszystkie rozprawy prowadziła za niego mama, która przez mikro głosik wysłuchiwała przebiegu rozpraw. Sprawa wydała się przy opatrywaniu Veganowskiego, po pobiciu przez nawiedzonego księdza. Sędzia Iwanowicz, postawiła dodatkowy warunek przed podjęciem się tej sprawy. Mianowicie by sprowadzić jej inny tron, nie mogła bowiem znieść myśli, że spocznie na miejscu zhańbionym przez tego człowieka. Ale nie o tym ta historia.

- Witam państwa. Proszę usiąść.
Zarządzam dalsze postępowanie dowodowe. Rozpoznanie sprawy pana Tomasza Namolnego. Stawił się oskarżony wraz z obrońcą...
- Adwokatem Sabiną Tarkowską ustanowioną w sprawie.
- Pan prokurator?
- Manfred von Kret.
- Dziękuję. Otwieram przewód sądowy i udzielam głosu panu prokuratorowi.


Weather napisał(a):-Wysoki sądzie, prokuratura oskarża Tomasza Namolnego, o podwójne zabójstwo które wydarzyło się, 18 stycznia bieżącego roku. Względem raportu policyjnego, zabójstwo odbyło się między 19.30 a 20.00, a narzędziem mordu był nóż myśliwski, dość charakterystyczny gdyż jego głownia, przypominała końską łepetynę. Dodatkowo, oskarżony posiada kolekcję broni białej, bronie w ów kolekcji, nie tylko wyglądały praktycznie identycznie, co narzędzie zbrodni to jeszcze, brakowało jednej sztuki. Jednak, najbardziej obciążającym dowodem, jest zakrwawiona marynarka znaleziona, w jego mieszkaniu.

-Prokuratura, domaga się kary dożywocia, dla oskarżonego Tomasza Namolnego.

- Dziękuję.
Panie Namolny, wysłuchał pan aktu oskarżenia. Zakładam, że na tym etapie rozumie pan treść aktu oskarżenia. Czy przyznaje się pan do dokonania tego czynu?

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
12.09.2013 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Imithe - 12.09.2013 22:20Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama