Aktualny czas: 07.04.2020, 01:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Tomasz był zmarnowany jak mało kto. Tyle przesiedział w areszcie, że to głowa mała. Pewnie jego żona juz nowego gacha sobie znalazła, bo ile można bez faceta? A ona taka delikatna, krucha wrażliwa... Kto by jej siaty z biedrony tarmosił do domu? I to na SIÓDME pietro?
- Ech. - Tomasz westchnął, po czym zmarnowany wstał. Odetchnął ponownie, oczy mu się na chwilę zamknęły, głowę miał spuszczoną w dół. Już całkowicie wyparł się emocji, wyglądał na niewyspanego.
- Jak już mówiłem wcześniej, nie. Nie jestem winny śmierci żadnej osoby, nikogo nie zabiłem. Nie jestem osobą bezwzględną. Jestem zdrowym człowiekiem, który pijąć starał się odreagować niezrozumiały dla niego przebieg zdarzeń, ale nigdy nie był bym w stanie KOGOKOLWIEK zabić. Nigdy. Przysięgam na wszystko - po tej przemowie, podczas której od czasu do czasu zerkał niczym zbity pies na Panią Sędzinę, postanowił skłonić lekko głową i zasiąść z powrotem na swoje stanowisko. Po sali nawet się nie rozejrzał. Nie interesowały go już obicia ścian, znał tę strukturę na pamięć.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
12.09.2013 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Nami - 12.09.2013 22:33

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama