Aktualny czas: 30.05.2020, 06:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 590
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
-No więc wysoki sędzio, zostałem poproszony przez swojego szefa Krzysztof Monopolowy, by wyciągnąć Rafała, to znaczy mojego konia, wysoki sądzie i podpiął go do wozu. No to też tak zrobiłem i podjechałem do restauracji, gdzie odbywało się wesele. Ale tak jak już Panną Policjantom mówiłem - Zaczął swój wywód Szymon, przypominając sobie wszystko co mógł z tamtego feralnego dnia - Wszyscy chodzili już pijani, kelnerzy i zespół też. A że wszyscy przychodzili się napić na zewnątrz ze mną, to nie mogłem im odmówić, bo kultura nie pozwalała. A że wszyscy chcieli pić tam ze wszystkimi, niestety się upiłem. Gdyby nie Rafał, wysoki sądzie, nie dojechałbym na miejsce. Nie wiem jak mi się udało też wtedy oporządzić konia ale zamknąłem go dobrze w boxie.

13.09.2013 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Yoh - 13.09.2013 18:41

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama