Aktualny czas: 06.06.2020, 04:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,071
Dołączył: 23.12.2009
Skąd: pajęczyny myśli
Poziom ostrzeżeń: 0%
Post: #122
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Woźnego mimo, że od powtarzania pewnych schematów mdliło, lubił w zasadzie swoją pracę. Od dziecka lubił kryminały i zawsze chciał by jego praca była jakoś z tym powiązana. Można powiedzieć, że to się po części spełniło. Gdy inni zasypiali, on wpatrywał się w wysoki sąd czekając na błyskotliwe uwagi prokuratora, czy też obrońcy, lubił jak się działo. A tu się dużo nie działo. Mimo to miał nadzieję i mocno wierzył, że nastąpi jakiś przełom i zrobi się ciekawie. Widząc przyjaciółkę Alicji skinął tylko ręką by dać im do zrozumienia, "proszę bardzo". Myśląc "spływajcie i nie przeszkadzajcie".

Ale wróćmy do tego co istotniejsze. Ze względu na dobro śledztwa, ( cóż za cudowna wymówka, jest dobra na każdą okazję), myśli sędzi zostały tymczasowo objęte cenzurą.

- Panie Pakosiński, świadkowie zeznali, że pana przyjaciel Namolny był w posiadaniu noża na weselu. Co pan wie w tej sprawie? Czy ów nóż widział pan już kiedyś? Wspomniał pan, że oskarżony był w stanie upojenia alkoholowego, czy stało się to podczas wesela, czy jeszcze przed?
Czy może nam pan powiedzieć o której godzinie oskarżony zasnął w aucie i czy miał na sobie marynarkę? Co się później z nim stało?

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
21.10.2013 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Imithe - 21.10.2013 22:50Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama