Aktualny czas: 28.02.2020, 13:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,236
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
-No przed i był pijany, i do tego zrobił małą wtopę tuż po ślubie, aż go Jolka musiała uspokajać, powiedziała mu coś i od tamtej pory był spokojny, tak jak mówiłem, przesiedział w kącie całe wesele. Jestem pewien, że nawet jeśli przyniósł nóż czego niestety nie wiem, to jestem pewien, w tym stanie jedyną osobą którą byłby w stanie skrzywdzić był on sam, ledwo co kieliszkiem do dzioba trafiał, a z godziny na godzinę było co raz gorzej, a jak go widziałem, to żadnej broni przy sobie nie miał i marynarki nie miał, bo jak wylazł z samochodu się odlać, przepraszam znaczy wyjść za potrzebą z tego wspomnianego samochodu to się trząsł jak osika w tej swojej marnej koszulinie i to było jakoś przed ósmą 19.30-40, więc nie ma możliwości aby był na miejscu zbrodni o tej godzinie, no a potem jak mówiłem spał tam cały czas nie wiem kiedy go żona do chaty zabrała dokładnie, bo jak już wspomniałem bawiła się na weselu, a jej na oku nie miałem.

Spojrzał sędzinie głęboko w oczy i ponownie szarmancko skinął głową, jako menadżer w restauracji "Burger King Kong" wiedział jak działa jego urok osobisty na kobiety, niestety do tej pory nie miał szczęścia w związkach, ale może tak prawa osoba dostrzeże jak szczerym człowiekiem jest.

22.10.2013 17:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Hotarubi - 22.10.2013 17:55

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama