Aktualny czas: 28.02.2020, 13:55 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,236
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Tym razem pytanie padło ze strony adwokatki Namola. <Co prawda nie tak ładna jak pani sędzina, ale też niczego sobie babka-pomyślał- gdyby z sędziną nie wyszło, zawsze można do niej uderzyć. Poza tym mam nadzieję, że ma głowę na karku tym bardziej, że widziałem Namola śpiącego w momencie kiedy miało miejsce morderstwo, to chyba wystarczający dowód niewinności, a biedak musi się męczyć na ławce oskarżonych>

-Owszem byliśmy sobie bliscy, przyjaźniliśmy się z Namolem przyjaźniłem się od podstawówki a z Dagą jakoś tak od siódmej klasy, więc to już kilkanaście lat minęło, zawsze stanowiliśmy zgrana paczkę, wiedzieliśmy o sobie prawie wszystko. No gdyby nie to feralne wyznanie miłości Namola do Dagi to i pewnie do tej pory wszystko byłoby w porządku, a tak to się od siebie oddalili, każde poszło w swoją stronę. Właściwie gdybym jej nie przypomniał o Tomku, to by go nie zaprosiła. Szkoda mi chłopa było, tym bardziej, że to mój przyjaciel.
A co do Olafa, ja tam do chłopa nic nie miałem. Daga była szczęśliwa i to najważniejsze, mówiła, że czeka ich świetlana przyszłość, w końcu kasiasty był gość, co tu więcej mówić, gadało się też z nim spoko, ale wiedziałem o nim tylko tyle co Daga mi gadała.

26.10.2013 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Hotarubi - 26.10.2013 12:48

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama