Aktualny czas: 06.06.2020, 02:22 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,071
Dołączył: 23.12.2009
Skąd: pajęczyny myśli
Poziom ostrzeżeń: 0%
Post: #145
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
- Proszę o spokój. Panie Komis nie udzieliłam panu głosu, tylko prokuraturze i obronie. To jest sąd i tutaj należy zachowywać się odpowiednio. Takie uwagi powinien pan zachować dla siebie

Czas mijał. A z prawej i lewej strony odpowiadała jej cisza, którą przerwał Komis z Ireneuszem, ale zaraz po tym jak się uspokoili na sali zapadła ponownie głucha cisza. Nie widząc innego wyjścia, bo przecież sędzia nie może wyjąć pistoletu i zastrzelić prokuratura, choćby po to by nie musiał już udawać martwego, postanowiła przejrzeć dotychczasowe zeznania. Wtedy przypomniała sobie o Pakosińskim.
No tak, ten człowiek ośmielił się zeznawać inaczej niż droga Filemek. Jak śmiał twierdzić, że moja Filemek kłamie! Już ja mu pokażę! -Już zaczyna formułować w myśli różne oskarżenia, gdy nagle przypomniała sobie o samej Gotańskiej. Skoro go pilnowała, to znaczy że albo składa fałszywe zeznanie, albo tak było w istocie. Chwyciwszy się więc tej myśli, postanowiła dopytać żonę oskarżonego.

- Poproszę o złożenie dodatkowych zeznań, panią Alicję Gotańską. Czy może się pani ustosunkować do zeznań przyjaciela pani męża. Według niego pani się bawiła na tym weselu. Proszę powiedzieć, czy po tym jak powiedziała pani mężowi, by poszedł do samochodu, zostawiła go pani siedzącego w samochodzie. Na jak długi czas straciła go pani z oczu?

Pani Alicja słysząc jak sędzia podważyła jej słowa, zasłabła jeszcze bardziej. Wkrótce musiała na jakiś czas opuścić salę rozpraw.

Wzywam pana Janusza Pakosińskiego. Panie Pakosiński. Czy pan widział małżonkę oskarżonego? Ta biedna kobieta próbowała ratować sytuację, naprawiając szkody jakie wyrządził jej mąż. Zeznania pani Filemek pokrywają się z tym co zeznała pani Gotańska. Czy może się pan do tego ustosunkować? Jaki według pana, obie te panie mogłyby mieć powód, by kłamać? Pani Filemek najchętniej by usłyszała najwyższy możliwy wyrok wobec pana Namolnego, natomiast pani Gotańska wierzy w niewinność męża. Proszę sądowi odpowiedzieć.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2013 01:39 przez Imithe. Powód: Poprawiona ortografia)
01.12.2013 01:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Imithe - 01.12.2013 01:37Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama