Aktualny czas: 06.06.2020, 03:57 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Janusz Pakosiński szybko podniósł się z miejsca na którym siedział, by rozsiewać swój urok wokół wysokiej sędziny... która wcale nie była taka wysoka 1,70 na obcasach...

-Widziałem ją na weselu, ale wie droga sędzina nie obserwowałem jej cały czas, jedyne co jestem pewien to to, że nie spędziła całego wesela pilnując Namola, jak Tomek był już nieźle wstawiony to poszedłem po nią co by zabrała go do domu, zrobiłbym to sam, ale wie sędzia wesele no to się za kołnierz nie wylewa, no ale ona wolała poszaleć w towarzystwie to co miałem zrobić zostawiłem ja w spokoju, a czy ludzi przepraszała za męża, czy nie, to nie wiem, może, pewno nie chciała być wsadzona z nim do jednego worka.
Wie pani sędzia czemu miałaby któraś z pań kłamać to nie wiem, może któraś ma coś do ukrycia, mówię tylko to co widziałem i słyszałem, w każdym bądź razie Namolna to wcale nie jest taka słaba kobitka w domu to sobie pantofla hodowała ot co. A, że wierzy w niewinność męża to chyba nie dziwota, jak Namol to w rzeczywistości bardzo spokojny człowiek jest. A Filemek, to zawsze co złe to na Namola, nie trawiła go zawsze i tyle, to co ma sądzić, bardziej bym się zdziwił, gdyby go broniła, w jej oczach co złe to na pewno Tomek, pewno gdyby go na weselu nie było to też by twierdziła, że to on jest sprawcą, zawzięta i tyle.

01.12.2013 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Hotarubi - 01.12.2013 13:10

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama