Aktualny czas: 07.04.2020, 03:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Namol siedział i kiwał głową. Tak, to było jedyne, co robił. Nie wiedział już co ma mówić, jest niewinny i tyle, ale... Pogodził się już z decyzją, jaka by ona nie była. Patrzenie na cierpienia żony sprawiały, że chciał odpokutować za wszystkie krzywdy, jakie jej wyrządził. W sumie, nawet jakby go wsadzili, to za zabójstwo w afekcie były mniejsze kary... Chyba.
Słuchał swojego kumpla z miną zbitego psa. Prawie łza w oku mu się zakręciła, kiedy dostrzegał, że to jedyna osoba, która w niego wierzy. Poza żoną, która tak czy siak miała wątpliwości co do jego osoby, więc czy na pewno w niego wierzyła? I w to co mówi? W sumie urwał mu się film, więc... Sam nie mógł być pewien, co się stało tak naprawdę.
- Ja mam pytanie do świadka, wysoki sądzie! - oznajmił nagle gwałtownie unosząc się z siedzenia. Mógł tym nieco przestraszyć tutaj obecnych, bo przerwał tak idealną ciszę, ale go olśniło, głupota, ale jednak!
Kiedy tylko sędzina wyraziła zgodę, Namol zaczął
- Moja marynarka, ta zakrwawiona, co do dowodów poszła... Widziałeś by ktoś ją brał? By ktoś miał ją na sobie? Ja ją na pewno zdjąłem, bo gorąco, jako narąbana jaskółka nawet na dwór idąc bym jej nie założył, więc nawet, jeśli bym był na miejscu zbrodni, to na pewno nie w niej! Więc skąd ta krew? - widząc, że troszkę się zagalopował z tymi pytaniami i namieszał, czując gorąc stresu i silny ból brzucha, szybko skrócił pytanie - To znaczy, czy może dostrzegłeś by ktoś ją miał na sobie i kiedy mogło jej nie być na krześle? Wiem, głupie pytanie i trudno to spamiętać, ale może sam mnie odprowadzałeś na miejsce i jej tam wtedy nie było! - Namol zawziął się na tą marynarkę... Tylko coś związanego z nią jako dowód krążyło mu po głowie. Nie wiedział czemu. Odetchnął głośno i wytarł pot z czoła.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
01.12.2013 13:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Nami - 01.12.2013 13:53

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama