Aktualny czas: 30.05.2020, 06:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Dołączył: 01.11.2011
Skąd: Zowąd
Poziom ostrzeżeń: 0%
Post: #155
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Proszę się nie krępować. Oklaski są zawsze mile widziane - odparł Heiss, widząc reakcję sędziny na jego osobę. - Wracając jednak do tematu, tak, to prawda. Olaf jest... to znaczy, był moim bardzo dobrym przyjacielem. To, że mi się spieszy i nie uśmiecha mi się dłuższe przesiadywanie na sali z całą tą bandą, jest już zupełnie inną sprawą. Zdaję sobie sprawę, że nic nie przywróci Olafa do życia, więc szczerze mówiąc, gdybym miał szansę wyboru, wolałbym stąd wyjść i zostawić wszystko w pani rękach. Jednak, jak wiadomo, nie jest to możliwe, nad czym niezmiernie ubolewam. Nasza znajomość zaczęła się na jednym z branżowych przyjęć. Od słowa do słowa przeszliśmy do tematu naszych firm i tego, jaki korzystny wpływ na oba przedsiębiorstwa miałby wspomniany wcześniej kontrakt. Następnie poznałem jego piękną narzeczoną. Czasami razem wyjeżdżaliśmy na różnego rodzaju niezwiązane z pracą wycieczki, chodziliśmy na mecze hokeja, którego Olaf był wiernym fanem. Pytała pani, czy Olaf wspominał o Komisie. Owszem, mówił, że strasznie mlaszcze przy jedzeniu. O sprawach biznesowych niezwiązanych z naszym kontraktem rozmawialiśmy raczej rzadko. Wspomniał tylko, że dostał ofertę, która w obecnej perspektywie nie wydawała mu się już zbytnio interesująca. To, kto mu ją złożył, wiedziałem z innego źródła.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
27.12.2013 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Hejs - 27.12.2013 22:38Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama