Aktualny czas: 30.05.2020, 07:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,071
Dołączył: 23.12.2009
Skąd: pajęczyny myśli
Poziom ostrzeżeń: 0%
Post: #156
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
- Panie Heiss jesteśmy w sądzie. Do sądu proszę się zwracać „proszę sądu” poza tym nie wiem o jakich oklaskach pan mówi, chciałam trafić w komara – W tej chwili zdała sobie sprawę ( gdyż zgodnie z najstarszymi prawami o tym, że popełniliśmy gafę zdajemy sobie sprawę właśnie po fakcie), że próbując jakoś naprawić sytuację, jeszcze bardziej ją pogorszyła. Szybko więc przeszła na temat Komisa. - Świadek dobrze wie, co sąd miał na myśli pytając o to, czy zmarły wspominał o Komisie i nie chodziło o jego zachowanie przy stole. Ale nie powiedział pan jeszcze, czy zmarły zachowywał się niepokojąco, jakby się czegoś bał.
Jak już zostało wspomniane, skoro był pan przyjacielem zmarłego, dlaczego nie zależy panu na ukaraniu sprawcy? Nie mówi pan i nawet nie jest przekonany o winie oskarżonego. To sąd rozumie, ale trudno pojąć dlaczego od początku próbował pan ten proces zakłócić, oskarżając obecnego tu Komisa. Czy może Pan sądowi powiedzieć jaki był tego cel? Pan Komis przyznał, że w afekcie powiedział za dużo, ale nie uważa by pan mógł dokonać tej zbrodni. Jednak pan, podkreślał to dość często. Jednocześnie wspomniał pan, że pan Komis odjechał zaraz po waszej szamotaninie.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
29.12.2013 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Imithe - 29.12.2013 00:13Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama