Aktualny czas: 06.06.2020, 03:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,071
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
No co za tupet! – pomyślała po wysłuchaniu plugawych oszczerstw wypowiedzianych przez tego biznesmana. Co on sobie myśli, że on mi wskaże jakiegoś gangstera i ja go poślę za kratki, bo on chce sobie interes ubić? Chyba mu coś na głowę w tej ubikacji spadło. Już ja go ustawię do pionu. – Sędzia wewnątrz kipiała ze złości, na tyle że i zupę by można uwarzyć, lecz z zewnątrz wciąż na twarzy dominowały: spokój i powaga.

- Panie Heiss proszę pamiętać do kogo się pan zwraca. To sąd tu jest od podejmowania decyzji i oceny czy zeznania są na tyle wiarygodne, by wszczynać postępowanie sądowe wobec innych podejrzanych. Jeżeli pan nie przestanie zwracać się w ten sposób do sądu, będę zmuszona ukarać pana karą porządkową za obrazę sądu.
Sam pan wspomniał, że tuż po waszej sprzeczce pan Komis odjechał z wesela. A tym co robił później powinna zająć się prokuratura, nie sąd. A pan prokurator jest chyba zbyt zajęty udawaniem, że pracuje, albo już dawno podczas snu opuścił swoje ciało i zapomniał jak się wraca. To pan zarzuca sądowi ignorowanie wręcz pańskich zeznań, lecz w ocenie sądu pan chce tylko zemścić się na panu Komisie za to, że to jemu uda się podpisać korzystną transakcję. Od początku wspominał pan o nim półsłówkami, nie dając nam odpocząć od myśli że pan Komis mógł dopuścić się tej zbrodni. A teraz wręcz wspomniał pan, że cytuję: „przesłuchania obrały inny kierunek, a z takim podejściem raczej nic nie zdoła przekonać przysięgłych o winie mojego podejrzanego” więc sąd niczego tutaj nie nadinterpretuje. Jeżeli to wszystko co ma pan nam do powiedzenia w tej sprawie, i ma nas pan zamiar przekonywać o winie pana Komisa, to może pan usiąść.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.01.2014 20:56 przez Imithe.)
04.01.2014 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Imithe - 04.01.2014 20:56

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama