Aktualny czas: 06.06.2020, 03:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Namol wstał. Czy miał na to ochotę? Nie, nie bardzo. W sumie już się poddał, walczył na początku, potem widział, jak bardzo wszyscy mają go w rzyci, nawet własna żona, a ta Filemek... Na nerwy jedynie działała. Tomasz się wypalił, na początku był wściekły, potem już mu było obojętne, bo bez Dagi wśród żywych, świat tracił kolory~

- Wysoki Sądzie. Noże myśliwskie są popularne, nie jestem na pewno jedynym, który uzbierał sobie taką kolekcję. Pewnie, że można je kupić, a za ile to mnie już mało interesuje. Fakty są takie, że nie zabierałem noża z mieszkania, kiedy wybierałem się na to paskudne weselicho i ślub, który psuł mi krew. Odciski bez wątpienia będą moje, bo dbałem o te noże i nikt mi ich nie dotykał, każdy mężczyzna musi mieć coś swojego. Nie chcę się pogrążać, ale powiem prawdę, to co pamiętam, bo mimo, iż nie zabiłem nikogo, to i tak trudno w to każdemu uwierzyć. Dlatego to jest dla mnie dziwne podwójnie, bo skoro wszystko wskazuje na mnie, a nie ja to zrobiłem, to czy winnym nie jest ktoś mi bliski, ktoś, kto znał moją sytuację, był w jej centrum i wiedział co czuję? Może ktoś kto miał do mnie o to żal, albo szkoda mu było mojej żony, czy może kogoś bliskiego - tutaj Namol zerknął w stronę Ławy, gdzie powinna siedzieć Filemek. Tak, ona od zawsze miała do niego głęboki problem i Tomasz zaczął wierzyć, że powiedzenie prawdy jakoś pomoże

- Jak to się mówi “The truth will set you free, but first it will piss you off.”. Ja kochałem Dagmarę i tak naprawdę nie przestałem chyba wcale. Moja żona musiała to wyczuwać, w dniu ślubu była przygnębiona, tak mi się wydaje. A jeśli żona wiedziała, to ta flądra, Jolka, na pewno też. Daga z nią gadała o wszystkim, jad Jolki sączył się w niej chyba od narodzin. Nie oskarżam jej, ale mówię co sądzę. Ze ślubu Dagi nie byłem zadowolony, ale czy sam byłem lepszy? W końcu ja już żonę miałem, to i ona powinna mieć kogoś. Jej szczęście było ważne i nie zamierzałem tego psuć, mimo iż w środku coś mnie ściskało, jakiś żal, smutek, w końcu tak wiele straciłem. Prawda jest jednak taka, że straciłem to dawno temu, a nie w tym dniu. Daga już dawno nie była moja i nigdy już by nie była. Nie miałem powodów by chcieć jej śmierci, nic by to nie zmieniło. Jedynie pogrążyłbym się w większym smutku, bo nigdy już nie ujrzałbym jej uśmiechniętej twarzy... Ech. - westchnął robiąc chwilę przerwy, by móc się zastanowić, co mówić dalej.

- Co do noża, to nie wiem skąd się tam wziął, czemu akurat wszystko co moje zaczęło znikać. Marynarka, nawet o niej nie pomyślałem, w dupie miałem marynerkę, skoro Daga brała ślub! Zdejmowałem ją, nawet nie pamiętałbym by ją zabrać, byłem tak napruty, że mógłbym i własnych gaci zapomnieć zabrać, więc ona wydaje mi się dziwna, skąd krew na niej, skoro chodziłem BEZ niej? Skąd nóż, skoro go nie brałem? Na miejscu zdarzenia na pewno nie było moich odcisków butów, czy rąk, dłoni, palców... A w stanie mojego upojenia wypieprzyłbym się z tysiąc razy. Poza tym czy krwii nie byłoby na spodniach? Czemu wszystko, dosłownie wszystko było czyste poza tą cholerną marynarką!! - pod koniec Tomasz się uniósł, wściekł się trochę, ale szybko opanował. Odetchnął ponownie, przeprosił Sędzinę za swój niekontrolowany wybuch i usiadł z powrotem, jakoś słabo się poczuł.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2014 22:18 przez Nami.)
05.01.2014 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Nami - 05.01.2014 17:18

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama