Aktualny czas: 28.02.2020, 13:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,055
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Sędzia przez chwilę miała okazję poczuć się jakby grała w jakimś filmie. Od tak odzywa się świadek nieproszony i jeszcze bawi się w detektywa. – Kolesiowi brakuje piątej klepki – pomyślała. Lecz zdenerwowało ją to jakimi słowami zwracał się do jej Filemek. Tego było już za wiele.

- Panie Komis, kilka razy pana upominałam. Ponieważ nie potrafi się pan zachować, sąd wymierza panu karę porządkową w wysokości pięciuset złotych i nakazuje opuszczenie sali. Proszę tego pana odprowadzić – wskazała na świadka mówiąc do ochroniarzy, którzy natychmiast przystąpili do działania.
Gdy pan Komis miał już opuścić pod przymusem salę, jednego z ochroniarzy znokautowały drzwi, a dokładniej koleżanka Alicji Gotańskiej. Zaraz za nią weszła sama żona oskarżonego. Sala zamarła.

- W takim razie, może niech pan zostanie panie Komis. Tylko proszę się nie odzywać - pouczyła sędzia myśląc w duchu: Boże toż sam los chce by ten pseudo detektyw uczestniczył w przesłuchaniu Gotańskiej. Czy mi maluczkiej godzi się sprzeciwić jego woli? Następnie zwróciła się już nieco z troską do żony oskarżonego:
- Proszę pani, rozumiem że już czuje się pani lepiej. Może pani zeznawać?

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2014 23:21 przez Imithe. Powód: Poprawiona ortografia)
08.01.2014 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Imithe - 08.01.2014 22:59

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama