Aktualny czas: 06.06.2020, 03:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,024
Dołączył: 26.03.2009
Skąd: Poznań/ Bełchatów
Poziom ostrzeżeń: 5%
Post: #170
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Jeśli wysoki sąd pozwolił - wtrącił się Komis. - Skoro obrońcy nie ma, to pozwolę sobie zadać jedno pytanie w jego imieniu.
- Pani Alicjo. Z zeznań nawet tej nawie - tu się ugryzł w język by nie zostać ponownie wyproszonym - natchniętej duchem świętym pani Filemek jak i właśnie pana Pakosińskiego wynika, że Namolny siedział w kącie i chlał a nie, jak to pani raczyła nam przedstawić, biegał wszędzie i robił wstyd. Skoro siedział w kącie, to wybaczy pani, ale strasznie się musiała pani "nabiegać". Pani słowo przeciwko słowom dwojga, których o współpracę raczej bym nie podejrzewał. Skłamała pani przed wysokim sądem, tylko po to, by chronić własny tyłek, pani to wie, ja to wiem, więc po co ta cała szopka? Chciała pani dopiec mężowi za tę miłość do Dagmary. Na samym początku rozprawy została pani zapytana "co pani wie w sprawie oskarżonego", pani zaczęła się jąkać i mówić ile wie pani o oskarżonym, a przecież skoro jest pani żoną, to wysoki sąd nie zadałby pytania "co pani wie o oskarżonym". Skąd te nerwy i po co to kłamstwo? Jeśli to nie pani zabiła, to po jaką cholerę pani kłamała?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]


07.02.2014 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Komimasa - 07.02.2014 20:58Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama