Aktualny czas: 06.06.2020, 03:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,280
Dołączył: 28.04.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 20%
Post: #15
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
-Hrehehehehehehehe.....

Prokurator zaśmiał się pod nosem, na tyle cicho by nie było go słychać, w całej sali sądowej. Jednak na tyle głośno, by oskarżony go usłyszał. Szczekanie Namolnego, coraz bardziej bawiło Von Kreta, pewnie jakby się spodziewał wyzwania byłby teraz, zawiedziony. Ale on od początku, nie spodziewał się niczego, po tej zapijaczonej mordzie, który pomimo znalezienia sobie żonki, dalej nie mógł zapomnieć o swej prawdziwej miłości. Rozmyślał czy by nie zmienić, kierunku ataku i podrażnić trochę obronę. Ale jednak żałosne jęki oskarżonego, znacznie bardziej bawiły. Poza tym postanowił, mu utrzeć nosa za wyręczanie się, własną żoną. Wypowiedz sędziego, najnormalniej olał. Nie ma co się przejmować, odzywkami kogoś kogo jedyną rolą tutaj, jest walnięcie tym swoim młotkiem, gdy całkowicie udowodnię, mu winę.

-Więc niby pana żona miała by ich zabić przez zazdrość? Czyli pańska żona, wiedziała o pana obsesji na punkcie denatki? Ciekawi mnie od kiedy wiedziała, o pańskiej obsesji? Było to podczas tamtej nocy, kiedy zrobił pan, tą wielką awanturę? Czy może, nawet wcześniej? Pewnie wiele razu, musiała wysłuchiwać jak pan po pijaku, narzekał że związał się z nią a nie, z swoją ukochaną Dagmarą. Chyba że na wrzaskach się to nie, kończyło. Ciekawi mnie ile łez ta kobieta, wypłakał przez pana, bo szukał se pan zastępstwa za Dagmarę, i niestety nie wyszło. Zresztą bardzo łatwo przyszło panu, rzucenie oskarżeń na swoją żonę. Ale szczerze, dziwi to kogoś teraz?

Manfred specjalnie, skupił się całkowicie na tym punkcie w jego wypowiedzi. Chciał zobaczyć jak rzuca się, jak dzika bestia na ochłap mięsa. On nawet nie stara się, w żaden sposób ratować swojej sytuacji. Zeznania kolejnych świadków, będą wystarczające by nawet ten, nieogarnięty sędzia, ujrzał prawdę i wydał wyrok.

[Obrazek: a5d45uF.png]
20.03.2013 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Weather - 20.03.2013 18:53Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama