Aktualny czas: 06.06.2020, 03:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
No tak, może niepotrzebnie rozpraszał Pannę Sabinę takimi szczegółami silnie dotyczącymi owej rozprawy, jednakże musiał po prostu jej przekazać tak ważną informacje, w końcu musi wiedzieć wszystko, prawda? Przez to zapewne zamiast go bronić słownie, to jedynie poprawiła prokuratora i to tyle, a szkoda, bo Tomka zaczął już męczyć ten orangutan bez ogłady.
- Zwykła kobieca zazdrość, nie wiem czego Pan, Panie Prokuratorze, doszukuje się w mojej wypowiedzi. Absolutnie nie chcę zwalać winy na moją żonę, po prostu staram się myśleć logicznie. - prosta i króka odpowiedź, oszczędźmy sobie wszelakich szczegółów. Cóż, prowokacje prokuratora były dobre, nawet lekko Namolnego wkurwił, aż mu gul skoczył, ale starał się nie pokazać tego na sali przed Sądem. Musiał kilka razy zrobić wdech jak i wydech, a potem siedział jakby skrzywdzony i smutny tymi kłamliwymi insynuacjami !

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
20.03.2013 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Nami - 20.03.2013 19:40

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama