Aktualny czas: 30.05.2020, 08:35 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
- No oczywiście, bo najlepiej skazać kogoś, kto jest na miejscu, bo po co dociekiwać sprawiedliwości, najlepiej wpieprzyć do ciupy pierwszego lepszego który pasuje i zamknąć sprawe nie zważając na słuszność czy też brak słuszności, owej decyzji, typowe! - wkurzył się Tomasz i aż krzyknął! Nie dało się nie słyszeć jego słów złości nie tylko na sali, ale też na korytarzu. No przegięcie, po prostu przegięcie. Aż mu się język prawie zaplątał z wściekłości.
- Olaf zgrywał biznesmana, a po prostu czarne interesy odwalał. Widziałem goraz na jakimś spotkaniu w mało uczęszczanej knajpie, gdzie koperte wręczał, jestem przekonany, że nie był uczciwym człowiekiem. Jakby nie było, ja śmierci Dagmarze nie życzyłem, więc nie mam motywu, by zabijać. Jestem szczęśliwym, żonatym mężczyzną, śmierć mojej przyjaciółki nic nie wniosła pozytywnego do mojego życia! ... Zresztą, widać, w końcu tutaj siedze... - spochmurniał na koniec swoich słów, które z początku żywiołowe, nagle stały się smutne i przygasłe.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.03.2013 14:25 przez Nami.)
21.03.2013 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Nami - 21.03.2013 14:23

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama