Aktualny czas: 30.05.2020, 08:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Dołączył: 16.01.2010
Skąd: AllBlue
Poziom ostrzeżeń: 0%
Post: #33
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Alicja potarła brodę i na chwilę spojrzała w lewo, starając się przypomnieć sobie szczegóły, o które pytała pani mecenas, ale wtedy jej wzrok trafił na wpatrzoną w nią ławę przysięgłych i całą koncentrację szlag trafił. Ponownie skuliła ramiona, opuściła rękę i znowu zaczęła pocierać dłońmi o siebie.
- Nies-sstety, nie jestem pewna... Po całym dniu spędzonym z Tomkiem, a potem jeszcze tym weselu, głośnej muzyce, tłumie ludzi... byłam tak zmęczona, psychicznie, wie pani? - podniosła na chwilę wzrok i spojrzała na panią adwokat z żalem. - Myślałam już tylko o tym, żeby wrócić do domu. Jak wyszłam było już ciemno, tyle pamiętam. Ale... - zrezygnowana pokręciła głową. - To żadna miara czasu w styczniu... - Zastanowiła się ponownie dłuższą chwilę, kiedy usłyszała drugie pytanie. - Nowożeńcy... - powtórzyła. - Państwo młodzi wyszli przed nami, zanim jeszcze wysłałam Tomka do samochodu... więc jak już sama wyszłam, to dawno ich nie było... ale pamiętam, że ktoś wspomniał, że mieli jechać dorożką. - Zmarszczyła brwi. Nie rozmawiała wiele z ludźmi na przyjęciu, głównie ganiała za Tomkiem... do młodej pary zdołał podejść tylko dlatego, że padnięta Alicja zdecydowała się coś wreszcie przegryźć na szybko i straciła go na chwilę z oczu... Niemniej dla niej przyjęcie kręciło się głównie wokół trzymaniu męża na smyczy, jeśli coś było ogłaszane, to nawet tego nie usłyszała... - W sumie to miałoby sens, przed restauracją widziałam dorożkę, więc pewnie świadczono takie usługi. Więc pewnie pojechali dorożką.
Spojrzała na panią adwokat z nadzieją w oczach.
"Pomogłam? Możecie mnie już puścić? Proszę?"

[Obrazek: 66HHUfX.png]
22.03.2013 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Gociak - 22.03.2013 10:07Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama