Aktualny czas: 30.05.2020, 08:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,280
Dołączył: 28.04.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 20%
Post: #35
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Namolny przez całą rozprawę, używał durnych wymówek. Ale ta, przebiła wszystkie pozostałe i von Kret nie wytrzymał. Zaczął się śmiać na głos, lekko waląc otwartą dłonią w ławę.

-Hahahahaha! Ty tak na poważnie? Hahaha! Nie mogłeś dokonać, tego zabójstwa.....*pfff!*.. Bo byłeś pijany?! Głupi jesteś? Hahahaheh..hehe.... Doprawdy, nie wiem czy ty tak na serio, czy postanowiłeś, zrobić sobie cyrk tutaj gdyż twój los, jest już przesądzony. Absolutnie nie powinno być, żadnej potrzeby bym to mówił.

Było widać, że Prokurator nie był z tego powodu szczęśliwy, ale sąd to sąd.

-[b]To że był pan, tak bardzo pijany jedynie zwiększa szanse na to, że jest pan mordercą! Wszyscy na sali wiedzą, jakie są skutki, wypicia zbyt dużej ilości alkoholu. Ilu ludzi się biło, zabijało i gwałciło przez to, że się upili. Niby czemu pański przypadek, miałby być inny?


Po tej wypowiedzi, Von Kret zamilknął na chwilkę by się uspokoić. Po chwili, postanowił to kończyć.

-Wysoki sądzie, uważam iż dalsze przesłuchiwanie świadka, nie będzie potrzebne. Zeznanie, potwierdza iż panna Alicja straciła kontakt, z swoim mężem na jakiś czas. A czas który powinna spędzić miło, musiała przeznaczyć na przepraszanie, i pomaganie innym w sprzątaniu. Cały czas, spędziła z innymi gośćmi. Dodatkowo, nawet nie zbliżyła się do nowożeńców. Dodatkowo, oczyszcza to żonę oskarżonego z podejrzeń gdyż ów wieczoru, Alicja nie dostała żadnego powodu do zazdrości od pana Namolnego. A tym bardziej, takiego by sprawić by ogarnęła ją żądza mordu. Poza tym wszyscy widzimy, w jakimś jest stanie. Nie powinna cierpieć dłużej, z powodu pana Namolnego. Proponuje zwolnić pannę Alicje z przesłuchiwania, i przejść do kolejnego świadka.

Co prawda Von Kret wolałby, jakby sędzia teraz wydał wyrok ale dobrze wiedział, że nie ma możliwości by się tak stało. Oskarżony może być kretynem a obrońca nieudolny, ale żaden sędzia nie wydałby oskarżenia, w oparciu o zeznanie żony oskarżonego, bez wysłuchania nikogo więcej. Ale to jedynie oznaczało, że będzie miał więcej okazji, by pośmiać się z tego kretyna. Jeszcze pod koniec spojrzał się na Namolnego, wskazał na niego palcem z prawej ręki, którą trzymał przy swojej bródce, po czym przejechał tym samym palcem po swojej szyi. Dając oczywisty przekaz, oskarżonemu.

[Obrazek: a5d45uF.png]
22.03.2013 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Weather - 22.03.2013 19:46Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama