Aktualny czas: 30.05.2020, 08:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
Autor Wiadomość
Sabo Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 106
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi.
-Jednak drogi prokuratorze, może ja mam jeszcze pytanie? Lub nawet więcej? Poza tym równie dobrze wszyscy na sali wiedzą, że każdy organizm reaguje inaczej. Wiele zależy od przyjętej dawki alkoholu, masy ciała pijącego i od samego trunku.
Sabina niemal to wysyczała. Oskarżyciel taki pewny siebie, gdyby tylko mógł to od razu skazałby jej klienta. Jednak nie zna pojęcia sprawiedliwości, mówi się trudno. Chyba minął się z zawodem.

Nie chciała więcej męczyć kobiety, jednak musiała dociec prawdy. Spojrzała na prokuratora, który budził w niej niechęć. Na dodatek rzucał jej szydercze spojrzenie, jakby los jej klienta był już przesądzony.

Jeszcze zobaczysz jak bardzo się co do mnie pomyliłeś. Ja ci pokażę co to sprawiedliwość i jak się do niej dochodzi. Choćbym miała spędzić dziesiątki godzin na sali rozpraw! -pomyślała pani adwokat zanim odwróciła wzrok. Znów skupiła się na przesłuchiwanej Alicji, postanowiła jeszcze ją jeszcze zapytać o niektóre kwestie dotyczące sprawy.

-To już ostatnie kilka pytań, obiecuję. Może pamięta pani co pił Tomasz Namolny dnia zdarzenia? Mam na myśli głównie przed imprezą i jeżeli pamięta pani ilość wypitego alkoholu to byłoby jeszcze lepiej.

Jednak nie jest to moje główne pytanie.
Chciałam zapytać o narzędzie zbrodni, ów nóż z kolekcji pani męża. Kiedy zniknął ten nóż?

I jeszcze pytanie odnośnie marynarki, czy mój klient miał ją cały czas na sobie? Czy zauważyła pani te ślady krwi już wcześniej, czy dopiero gdy dotarła policja?

Tarkowska pierwszy raz spotkała się z tak zaślepionym prokuratorem. Może jej klient nie należy do tych inteligentnych, ale chyba każdy głupi pozbył by się dowodu w postaci marynarki. Poza tym tylko idiota zostawiłby na miejscu narzędzie zbrodni pochodzące z własnej kolekcji.

-To już chyba wszystko o co chciałam zapytać. Pani Alicjo bardzo dziękuję za odpowiedzi, rozumiem, że jest pani bardzo ciężko w obecnej sytuacji.

Nie mam więcej pytań.

Po zakończeniu wypowiedzi usiadła wygodniej i czekała na odpowiedzi pani Alicji. Liczyła, że rozjaśnią jej obraz na sprawę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2013 20:38 przez Sabo.)
22.03.2013 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Sędzia Jan Maria Weganowski, odcinek 1: Dwie róże krwi. - Sabo - 22.03.2013 20:32

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama