Aktualny czas: 18.11.2017, 06:35 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Seriowy deal
Autor Wiadomość
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192
Seriowy deal
Wybaczcie za taką nazwę tematu, ale nie mogłem wymyślić nic lepszego.
Dzisiejsza rozmowa z Paxem podsunęła mi do głowy świetny pomysł. Ostatnio niektórzy skarżą się, na to że nie ma z kim ponerdzić o swoich ulubionych seriach. W większości przypadków przyczyna jest prosta, nie można nerdzić o danej serii, bo inni jej nie znają. Pax, usilnie namawia mnie do przeczytania Boku no Hero Academii, żeby odsapnąć od prób namawiania, rzuciłem mu propozycję, że przeczytam całe BnHA jak on przeczyta całe Magi. Pomyślałem, że moglibyśmy na forumie robić takie deale, co skutkowałoby zwiększeniem grona może nie koniecznie do nerdzenia, ale chociaż do wymiany opinii o naszych ulubionych mangach/anime.
Ode mnie zaczynając, jeśli ktoś przeczyta całe Magi Labirynt of Magic do bieżących rozdziałów, to przeczytam/obejrzę (wolałbym czytać bo mniej czasu to zajmuje) dowolną serię wskazaną przez tą osobę.

PS. Nie wiem czy to odpowiedni dział i temat, jak nie to przenieście to gdzieś.

27.05.2016 03:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,613
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Seriowy deal
Przeczytam Magi, spoko, a Ty przeczytaj Pieśń Lodu i Ognia Tongue

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

27.05.2016 06:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,663
Poziom ostrzeżeń: 10%
OK Rdr, JoJo's Bizarre Adventure. Całe. (i tak nadrabiam Magi akurat, więc dla mnie to win-win :> )

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
27.05.2016 09:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 589
Poziom ostrzeżeń: 0%
No i sie bracie wkopales jesli serio nie zrobisz sobie zadnej selekcji xD

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
27.05.2016 17:17
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%
Orzi, to chyba chodzi jednak o zachęcanie do tytułu, a nie jak już ktoś coś ogląda/czyta.

Dla mnie miałoby to jeszcze jakiś sens, gdyby obiecało się np, że się spróbuje zapoznać z daną serią, bo przecież jak nam nie podejdzie, to po co się męczyć? Bo potem wylewać hejt?

Np polecano mi Academię, jeszcze na długo przed pojawieniem się tematów na forum. No ale niestety. Seria, gdzie dzieci ratujące świat z miejsca ma u mnie minusa. Do tego doszła akcja, gdzie bohater "bo tak" dostaje moc od najlepszego herosa, dodajmy bohater, który idzie do szkoły herosów, choć nie posiada żadnej mocy... litości.
Także pomysł jakiś jest, ale warto byłoby chyba go doprecyzować.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.05.2016 20:29 przez Komimasa.)
27.05.2016 20:27
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192
(27.05.2016 06:26 )Szczery napisał(a):  Przeczytam Magi, spoko, a Ty przeczytaj Pieśń Lodu i Ognia Tongue

4 książki mi zostały, jest do zrobienia Tongue

(27.05.2016 09:31 )Orzi napisał(a):  OK Rdr, JoJo's Bizarre Adventure. Całe. (i tak nadrabiam Magi akurat, więc dla mnie to win-win :> )

Nie no, Jojo, jednak sezonowo wychodzi bardzo regularnie, a anime jest na tyle zajebiste że myślę nie ma sensu przechodzić mi na mangę, przynajmniej póki jest regularnie wydawane. Zresztą to jest seria, którą się jaram już od dawna, a tu bardziej chodziło o to że muszę coś poznać od zera, lub prawie od zera Tongue

28.05.2016 01:46
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Dobra, odżywiam temat. Oferuję obejrzenie dowolnej serii anime do 26 odcinków w zamian za obejrzenie Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu. Długi tytuł, wiem.

Tylko Monika
12.08.2016 15:35
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,039
Gdyby nie to, że już oglądam Re:zero, to "wymieniłabym się" na coś o baseballu Tongue
12.08.2016 17:14
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Jesteś okrutna, Hime D:
Dziwne, bo z Mirai Nikki nie widzę w tej serii nic. Prędzej Steins;Gate skrzyżowane z SAO zrobionym dobrze. Ale fakt faktem jest tam kilka powalonych motywów i scen, które "uderzą twój umysł" Smile

OK, oferuję wymianę, ale nie napisałem nic o serii. Trzeba więc naprawić swój błąd. Re:Zero zaczyna się jak milion innych typowych serii - zwykły nastolatek, Subaru, nagle zostaje przeniesiony do fantastycznego świata. Bardzo ograny motyw i nasz bohater o tym wie, jednakże wbrew jego oczekiwaniom nie zyskał dzięki temu przeniesieniu niezwykłych mocy, ani nie natrafił na księżniczkę którą powinien uratować. Do czasu jednak. Księżniczka się pojawia, co prawda ratując protagonistę w opałach, ale jednak, a na skutek nieszczęśliwego splotu zdarzeń Subaru odkrywa jedyną moc którą nabył w fantastycznym świecie. Mianowicie gdy umrze cofa się do "savepointa" i może próbować poprowadzić sytuację od nowa. Zbyt silne powiecie? Może i tak, ale wiąże się z konsekwencjami. Przede wszystkim zaś potrafiło zrobić z Subaru najciekawszą i najbardziej ludzką postać jaką widziałem w anime. W normalnym tytule jakiś Kirito zawsze wybiera prawidłowo, a nawet jak mu coś nie wychodzi to zawsze chce dobrze. Subaru nie jest taki, potrafi spieprzyć coś na amen czy zachowywać się żałośnie. Jednak dzięki swojej mocy możemy obserwować jego przemiany i to jest świetne. Lecz anime oferuje o wiele więcej niż sztuczka z savepointami. Świat jest barwny, postaci mają głębokie charaktery i łatwo można je polubić, a intryga jest interesująca i dawkowana w odpowiednich ilościach, jak to powinno być w serii o "przeskokach w czasie". Co mnie osobiście urzekło to reżyseria. Podczas oglądania ReZero po raz pierwszy zdałem sobie sprawę, że przy chińskich bajkach także pracuje reżyser który czuwa nad aranżacją scen. Przedstawienie niektórych rzeczy jest tak sugestywnie klimatyczne, że aż mnie przechodziły ciary. Zresztą zobaczcie sami, oferta nadal aktualna Smile

Tylko Monika
12.08.2016 17:20
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Dobra, bo nigdy się ten temat nie ruszy. Prowadzimy sobie te wymiany ukradkiem, na chacie. Do tej pory wymieniłem się z Kyouchiką i Weatherem, te wymiany wyglądały tak (najpierw podają moją serię, a potem kontrahenta):

Kyouchika:
Shirobako - Barakamon
Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru - Toradora!
Mahou Shoujo Madoka Magica - ERASED

Weather:
Mahou Shoujo Madoka Magica - Sword Art Online Abridged
Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru - KonoSuba!

Zachęcam pozostałych forumowiczów do wymian z nami. I od razu uspokoję Was, znam więcej anime poza magicznymi dziewczynkami Tongue

Tylko Monika
22.01.2017 20:31
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama