Aktualny czas: 24.10.2017, 00:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Seto no Hanayome
Autor Wiadomość
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368
Seto no Hanayome
Właśnie skończyłem oglądanie serii... Hmmm, przebija na wylot, wzdłuż i wszerz School Rumble. Grozi atakiem bezsenności. Można przedawkować. Ból brzucha ze śmiechu gwarantowany dla 99% społeczeństwaBig Grin Po 1 odcinku nie mogłem opanować śmiechu. Po drugim nie mogłem opanować łez. Po trzecim zaczął się ból brzucha... Po czwartym już nie miałem siły więcej się śmiać i zrobiłem przerwę na jeden dzieńSmile
Nawet nie zdawałem sobie sprawy, jak wiele świetnych tytułów pozostaje w cieniu z powodu braku dobrej reklamy. Wśród nich znajduje się Seto no Hanayome, które nie jest specjalnie wybitne, ale na pewno bije rekordy dawek gagów w jednym odcinku. Właściwie po połowie pierwszego odcinka rozkręca się na dobre i trzyma klimat do samego końca.
Jest to pierwsze anime, które w całości ściągnąłem na dysk i na pewno zachowam dla potomnych. Takie produkcje to skarby wśród komedii i parodii.
Oczywiście mogą znaleźć się osoby, którym nie przypadnie ono do gustu, ale z pewnością nie będzie ich zbyt wiele.
Jeśli już ktoś obejrzał niech pisze, chętnie podyskutuję, wymienię się uwagami itp.

Gorąco polecam jako najśmieszniejsze anime, jakie w życiu obejrzałem!

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015 19:42 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
02.07.2011 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama