Aktualny czas: 22.11.2017, 09:19 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Ankieta: Jak lubicie jeść truskawki?
Same
Z cukrem
Ze śmietaną
Z cukrem i śmietaną
Inaczej (napisz w komentarzu)
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Sezon na truskawki
Autor Wiadomość
Orzi Online
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,665
Poziom ostrzeżeń: 10%
Sezon na truskawki
Jem sobie właśnie truskawki pyszne prosto z ogródka. Dobre były miażdżone z cukrem, ale jednak zdecydowałem się dolać odrobinę śmietany żeby mieć jeszcze lepsze wrażenia smakowe. A jak Wy lubicie spożywać te czerwone owocki? Same? Z cukrem? Ze śmietaną? Z tym i z tym?

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
11.06.2017 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 410
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Sezon na truskawki
Wszystko co związane z truskawkami Smile same zerwane i umyte są dobre, ale tylko takie duże i soczyste, no i krajowe a nie z Hiszpanii ;P No ale czasem można urozmaicić właśnie śmietaną i cukrem(bo samym cukrem jakoś tak suche).

A jak się ma Nutri Bulleta, to kupić jakieś lody waniliowe, wrzucić truskawki i mega szejk Tongue bo to taki w końcu wakacyjny owoc, szkoda że nie są za tanie w sezonie, w porównaniu np. do wiśni.

Jeszcze dobre są, jak roztopisz czekoladę i taką truskawką moczysz w tymmmMMMm <3

[Obrazek: 205ee7p.png]
11.06.2017 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,431
Kotu napisał(a):A jak się ma Nutri Bulleta

Albo blender, albo robota kuchennego, czy cokolwiek co ma ostrza i miksuje. Zwykłym mikserem też da radę xDDDD

Truskawki to jeden z moich ulubionych owoców. Lubię je jeść same, albo z odrobiną cukru. Czasem właśnie je miażdżę z cukrem. Jeśli robię koktajl, to zawsze truskawki, cukier i maślanka. Z kefirem też jest spoko. Jeszcze kroje truskawki w kostkę i dodaje na końcu Heart Domowy dżem truskawkowy też jest pyszny. Oraz jedna z moich ulubionych rzeczy - kompot truskawkowy, do obiadku w środku zimy <3

Szejka próbowałam robić, ale w dwóch sklepach znalazłam jedynie lody waniliowe (wolałabym zdecydowanie użyć śmietankowych), które były paskudne, jakby robione z dodatkiem dużej ilości margaryny, więc wyszło słabo. W każdym razie, moja mama robi domowe lody, więc mam już zamówione śmietankowe~ Jak pojadę na wakacje, to będę robić drugie podejście do szejka ;3

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
11.06.2017 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,144
Poziom ostrzeżeń: 0%
Zaznaczyłam, że "same". Ale ze śmietaną i cukrem jak i samym cukrem również są dobre Smile
Wgl owoce pyszne, ale sztuczne i przetworzone wyroby o smaku truskawkowym? Bleh!

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
11.06.2017 15:51
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
Kocham. Jeden z moich ulubionych owoców ever. Nie raz zdarzyło się że jak wracałem z targu z kobiałką to zanim doszedłem do domu to już spora część była pożarta xD Najbardziej lubię same, albo z cukrem (jak zdążą do domu dojść xD)

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
11.06.2017 16:52
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,431
Taboret, ja bym nie jadła takich nieumytych truskawek. Ani innych owoców z targów i straganów przed umyciem ;__;

Z wyrobów o smaku truskawkowym najgorsze są dla mnie wody - smakują mi takim antybiotykiem truskawkowym, który kiedyś musiałam brać, jak byłam mała ;x

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
11.06.2017 19:02
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095
Truskawki najlepsze owoce świata. Szkoda, że sezon taki krótki. Same są pyszne, z kefirem/maślanką/śmietaną i z cukrem też, no i tak jak Filemon napisała-kompot truskawkowy, też uwielbiam.

Sztuczny aromat truskawkowy to jakaś pomyłka, w smaku to niczym truskawek nie przypomina.

[Obrazek: h3sygn.png]
11.06.2017 19:11
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 912
W domu mam taki podgrzewacz ze świeczką do czekolady. Zawsze rozpuszczam mleczną albo gorzką i sobie w niej maczam truskawy, najlepiej :> Jeśli mam jakieś z marketu, tj. te duże i białe w środku, to najczęściej idą na lody, bo jakoś nie umiem znieść ich smaku. A takie działeczkowe, to jeszcze czasem jako koktajl z mlekiem.

[Obrazek: D2kDFZK.png]
12.06.2017 15:41
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 233
Uwielbiam truskawki Heart W każdej postaci. To chyba moje ulubione owoce Big Grin (Właśnie teraz sobie jem takie swoje z ogródka ^^) Lubię same, z cukrem, rozgniecione w formie musu z cukrem i na wiele innych sposobów Big Grin Lubię też zmiksować truskawki z cukrem i z mlekiem (ostatnio sobie taki koktajl robiłam, makaron z polewą truskawkową (chyba śmietana zmieszana z cukrem i z rozgniecionymi truskawkami - moje ulubione danie na stołówce w podstawówce Big Grin), pierogi z jogurtem, cukrem i truskawkami oraz pyszne naleśniki z twarożkiem i z cukrem, polane musem truskawkowym, które robiła babcia :3 Zamierzam je jeszcze zjeść na gofrach ^^ Jest też stoisko, gdzie sprzedają owoce w czekoladzie, m.in truskawki (też są pyszne), tylko niestety zapomniałam nazwy :c

[Obrazek: qn0eMOB.jpg]

"Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrócić na swoją korzyść."
~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
16.06.2017 21:23
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,261
Nie ma lepszej przystawki niż świeżutkie truskawki.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
16.06.2017 22:44
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama