Aktualny czas: 22.09.2017, 04:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Shanks i Raftel
Autor Wiadomość
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256
Shanks i Raftel
Witam. Naszła mnie pewna rozkminka, skoro wiemy, że Shanks był w załodze Rogera i widzimy go też podczas walki z Shikim po której Roger został Królem piratów i dopłynęli na Raftel bardzo prawdopodobne jest też to, że i Shanks tam był i wie co się działo podczas Void Century a jest to pomijane. Co na ten temat sądzicie ?

[Obrazek: COS-6508.jpg]
06.03.2016 01:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,581
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Shanks i Raftel
Shanks wykazuje cechy, które pozwalałyby sądzić, że wie co i jak. Mam tu na myśli teksty typu "Postawiłem swoją rękę na nową generację" - coś w stylu, że ma nadzieje, że nowa generacja "znajdzie inną odpowiedź" (co, o czym mówił Rayleigh dot. Pustego wieku). Białobrody wiedział gdzie jest Raftel, One Piece i czym to jest, ale nie było to dla niego ważne, miał swoje priorytety. Shanks wydaje się pełnić rolę takiego pacyfisty, stabilizatora na świecie. Przykładem może być jego wtargnięcie na Marineford i zakończenie wojny.

[Obrazek: hCuLxPa.png]

06.03.2016 01:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,761
Poziom ostrzeżeń: 0%
Devzan w sumi napisał mniej więcej to, co i ja sądzę Tongue Wydaje mi się, że faktycznie może wiedzieć, ale podobnie jak Rayleigh nie zamierza z tą wiedzą nic robić, jedynie pilnować, by właściwa osoba dotarła do OP. Ciekawość mnie za to zżera, co to jest to coś, które sprawia, że żadne z nich nie chce się podejmować jakichkolwiek działań w tym kierunku, mimo że samo OP/Pusty Wiek zdają się być z ich punktu widzenia czymś niezwykle ważnym... No ale to podejrzewam za jakieś pincet rozdziałów się dowiemy :v

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
06.03.2016 04:44
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,581
Poziom ostrzeżeń: 20%
Cóż, zakładając, że One Piece jest np. Rio Poneglyphem, który odkrywa już całą prawdę o pustym wieku, światowym rządzie, pradawnym królestwie, to Ci, którzy już tam byli, nie mają potrzeby płynąć tam drugi raz. Zastanawia mnie jednak co na to załoganci Shanksa. Niby u Luffy'ego tylko jemu zależy stricte na One Piece samym w sobie, więc moze u Shanksa jest podobnie. Chodzi mi o to, że jego załoganci, dla OP bądź też nie, mogliby chcieć odwiedzić Raftel. W sumie nie wykluczone, że to zrobili Big Grin

[Obrazek: hCuLxPa.png]

06.03.2016 10:36
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama