Aktualny czas: 21.10.2017, 21:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sherlok Holmes. Książki.
Autor Wiadomość
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Poziom ostrzeżeń: 0%
Sherlok Holmes. Książki.
Od razu grzecznie i kulturalnie przejdę do rzeczy. Otóż nie wiedzieć czemu lubię sobie czasem poczytać ale jak na złość większość moich fajnych książek mam już przeczytanych, a ja nie preferuję czytania tego samego dwa razy, tak samo mam z filmem. No są wyjątki jeżeli coś naprawdę przypadnie mi do gustu. A więc mam kilka pytań i od razu mówię, że jeżeli mielibyście mi odpowiedzieć, to nie przesyłajcie proszę linków ponieważ mój net chodzi jak chce po tym jak przekroczyłem limit. Na szczęście to forum jeszcze jako tako chodzi. Dobrz, przejdę w końcu do rzeczy. Chodzi mi o książki o Sherloku, naszym super-spostrzegawczym detektywie. Osobiście lubię kryminały i pewnie jest wiele innych fajnych książek kryminalnych, ale na początek chciałbym właśnie sobie poczytać Sherloka. To teraz skoro już mniej więcej wiecie o co mi chodzi, przejdę do pytania. Chciałbym, żebyście wy napisali mi wszystkie tytuły które warto przeczytać, które są pełne zwrotów akcji i nie można odgadnąć "tego kto to zrobił" w połowie książki ale na końcu. Jeżeli jakieś tytuły są powiązane. Np. Muszę najpierw przeczytać to by przeczytać tamto, oczywiście piszcie mi o tym. Napiszcie tez czy nasz bohater jest taki jak w filmach (chodzi mi ogólnie o charakter), bo jeżeli tak to chyba też się trochę pośmieję. Także, to raczej była propozycje dla was a nie pytanie. Mam tez nadzieję, że nie było to zbyt niezrozumiałe i wiecie o co mi chodzi, jeżeli nie to patrzcie o co mi chodziło w punktach poniżej.

1. Lubię czytać kryminały.
2. Chciałbym zaopatrzyć się w książki o Sherloku.
3. Zaproponujcie mi książki które najbardziej wam się podobały i powiedzcie dlaczego. (Tylko nie zdradzajcie fabuły.)
4. Jeżeli książki są powiązane (muszę przeczytać tom 1. by przeczytać tom 2.) powiedzcie mi o tym
5. Z góry dziękuję.

PS. Jeżeli filmy które się ukazały były najpierw książkami, bardzo prosiłbym o podanie mi nazwy książki odpowiadającej filmowi "Gra Cieni"

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2012 20:05 przez Dragonfly.)
22.01.2012 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sherlok Holmes. Książki.
Zamykam.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
22.01.2012 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama