Aktualny czas: 01.06.2020, 19:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shokugeki no Souma [manga]
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: [SnS] Manga - obecne wydarzenia
Ej, ale jak go lubię! Szuje, świry i typki spod ciemnej gwiazdy zwykle są bardzo wysoko w moich bohaterskich rankingach Tongue

Rozdział 140

Oj, Kyou, będziesz rozczarowany Tongue Twoje nadzieje poszły się paść. Szkoda, że ten rozdział był tak przewidywalny. Eizan daje płonne nadzieje tym, którzy go wyzywają, ale się nie przejmuje wyzwaniami zupełnie. W końcu to Eizan, z nim i w tej sytuacji w szkole pojedynek nie mógł wyglądać inaczej. No to teraz, że go zacytuję, co zrobisz, Yukihira? Tego akurat jestem bardzo ciekawa, jakieś wyjście zapewne znajdą. Bo jak to tak? Tootsuki bez Gwiazdy Polarnej?

141
W sumie ciężko po Soumie było spodziewać się czegoś innego Zobaczymy, jak to się skończy. Rozdział ogólnie o płaczach i żalach, pełen wspominek ze szczęśliwych dni w akademiku. Zastanawia mnie jedno. Gdzie jest Isshiki? Od przyjęcia Eriny pod dach jakoś go nie widać, a tyle się w związku z Gwiazdą dzieje. No i Nakiri nie wie, o co chodzi z jego nagością, czyli jej nie doświadczyła jeszcze Tongue Czekam niecierpliwie na kolejny rozdział.

142
Etsuya to diable wcielone. Pojawia się Kotka, jasny promyk w tym szaleństwie Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.11.2015 17:00 przez Murgrabia.)
10.10.2015 23:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
145

Kończcie to shokugeki, bo nie mogę już patrzeć na te krzywe buźki Eizana. Pan elitarny podał już swoje danie, wyłączając po drodze marnowany przez Soumę gaz, jury oczywiście wniebowzięte, wampirzyca jedynie zadowolona, co mi się najbardziej podobało obok tego, że Souma ma ich wszystkich gdzieś i i tak będzie podawał swoje danie, nawet jeżeli tylko rywalowi. Tak pięknie urobić Eizana jego własną bronią Big Grin Mam nadzieję, że za tydzień koniec tej "farsy".

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2015 15:11 przez Murgrabia.)
27.11.2015 15:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
147

Hura. W końcu skończyło się to shokugeki. Ileż można patrzeć na krzywe buźki Eizana, zwłaszcza, jak wynik był z góry wiadomy? Erina normalnie nawrócenia jakiego w tym dormitorium dostanie. Może jeszcze dania Soumy spróbuje Tongue

11.12.2015 20:17
skiba Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 630
Mnie się wydaje, że teraz to się zacznie rozwałka na całego i Souma zacznie się porywać na miejsce w ET. Big Grin
14.12.2015 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Już powinien zająć jako że pokonał jednego z nich w oficjalnym pojedynku Tongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
14.12.2015 19:07
skiba Offline
Kapitan
Pirat

*
Ale pojedynek był prowadzony o inną stawkę niż miejsce ET
15.12.2015 10:41
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Tam gdzieś w tych rozdziałach było mówione co trzeba mieć/zrobić by być w 10. Jednym z warunków była jakaś tam ilość wygranych shokugeki. To pamiętam, bo Eizan był przyjęty do E10 bez nich .

15.12.2015 20:09
skiba Offline
Kapitan
Pirat

*
148

Tak jak wspomniano wcześniej, Souma nie zostanie ET po wygranym tylko jednym meczu. Natomiast To co powiedział do kamery, mam wrażenie, że to rozpocznie nowy dział walk Soumy i ludzi z Gwiazdy Polarnej.
21.12.2015 10:19
Bananowy Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 207
W sumie to już Satoshi na samym początku mangi wspominał, że jeśli chcesz wskoczyć do e10, to musisz postawić coś równie ważnego jak krzesło do pojedynku, więc nie ma nic dziwnego w tym, że Eizan pozostał w dziesiątce. Ale jego pozycja prawdopodobnie zostanie nadszarpnięta lekko. Zobaczymy, jak to się potoczy i jaki plan ma w tym wszystkim Isshiki Big Grin
21.12.2015 11:40
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,062
Cholera, co się w tej Soumie ostatnio dzieje oO ? Czego, jak czego, ale usuwania ze stołków ludzi z E10 się nie spodziewałem oO ... liczyłem na to, że Isshiki będzie cały czas mącił i kombinował, ale po tym, jak mu status odebrali będzie miał praktycznie związane ręce.... jedyna nadzieja w Rindou pozostaje... ale ta to równie wielka zagadka, co była 7 i w sumie nie wiem, czego się po niej można spodziewać...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.01.2016 05:57 przez Kyouchika.)
29.01.2016 05:55
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama