Aktualny czas: 01.06.2020, 17:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shokugeki no Souma - wątek ogólny
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Shokugeki no Soma - wątek ogólny
Obejrzałam sobie odcinek jeszcze raz i jest tego pewien plus. Już mi tak nie pędził na łeb na szyję jak w nocy. Nie wiem, czy jest to spowodowane tym, że wiedziałam co w nim będzie i jakoś na spokojniej go oglądałam, czy czym, ale jest lepiej. Ale i tak mi szkoda, że
Spoiler :
nie pokazali ostatecznej listy,
mimo że zaczęli od takiej z poprzedniej grupy i tyle razy pokazywali tablicę w tej. Choćby dwa słowa
Spoiler :
jakie to było niespodziewane, że ktoś wygryzie Maruia i Ibusakiego z gry, nawet bez bezpośredniego wprowadzenia Subaru. Byłby haczyk ciekawości, a tak jest haczyk pt. "no to jak to się w końcu skończyło? Kto przeszedł dalej?"
Spoiler: Orzi (dalszy ciąg turnieju)
Orzi napisał(a):Alicję zgubiła fantazyjność gdy dostała za zadanie przygotowanie dania, którego celem jest prostota.
Nawet nie tyle fantazyjność, co uniwersalność. Dziadek jej powiedział, że jakby tematem było sushi pewnie mogłaby spokojnie przygotować to samo danie, a bento, to ma być bento i nic więcej. Takumi i tak ładnie wybrnął w swoim pojedynku. Został mocno zaskoczony przeciwnikiem, miał bardzo ograniczone możliwości zmiany, a i tak coś z tym daniem jeszcze zrobił. Jego problem, że Subaru zrobił to lepiej.
To jak? Dostaniemy chociaż jakieś OVA z głównym turniejem? ;>

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.09.2015 11:04 przez Murgrabia.)
26.09.2015 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,062
(26.09.2015 10:35 )Orzi napisał(a):  
Spoiler :
Oh, nie zgodzę się, ze to jedyni liczący się gracze, mimo, że to właśnie oni doszli do finału. Alicja czy Takumi to jest ten sam poziom, tylko moim zdaniem mieli pecha w swoich ćwierćfinałach. Alicję zgubiła fantazyjność gdy dostała za zadanie przygotowanie dania, którego celem jest prostota. Takumi nie był przygotowany na styl Subaru, gdyby miał takie informacje jak Soma prawdopodobnie również by zwyciężył

Spoiler :
Mówiąc w tej stawce miałem na myśli blok A Wink, a tam nie startowali, ani Alice, ani Takumi Wink. Z resztą wyniki bloku B mieliśmy podane, a dyskusja dotyczy tego, że nie przedstawiono nam wyników bloku A, w którym to (wobec nieprzedstawienia Subaru) naprawdę nie ma żadnego liczącego się gracza (z resztą nie spodziewam się też, aby Subaru kiedykolwiek w ED miał być), poza wymienionymi przeze mnie wcześniej. No bo bądźmy szczerzy - Ibusaki, czy Marui co najwyżej z Megumi mogliby w tych ćwierćfinałach na równi walczyć -_-
26.09.2015 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Co Ty chcesz od Megumi?
Spoiler: turniej w dalszym ciągu
dyrektorowi od jej dania aż gacie spadły Tongue Przy innych tylko górę kimona ściągnął Tongue

26.09.2015 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,062
Najzwyczajniej w świecie jej nie lubię i przeraża mnie myśl, że ktoś taki, jak ona może znaleźć się w ED wyżej od Alice, czy Takumiego (wogóle, że w ED może byc -_-). Mam nadzieję, że takich jaj jak to, że miałaby być wyżej, w tym zacnym gronie od takiego Kurokiby, czy Hayamy nie będzie..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.09.2015 15:25 przez Kyouchika.)
26.09.2015 15:24
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,863
Poziom ostrzeżeń: 10%
No ja jej nie widzę w elite 10 w przyszłym roku. Ciekawi mnie jak będą się rozkładały miejsca w radzie w następnym roku :>
26.09.2015 22:18
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,224
Zapowiedziano odcinek specjalny. Akcja epizodu skupi się na braciach Aldini.
29.09.2015 08:22
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Okładka nowego tomu:
Spoiler: w sumie nowa postać dla animowanych
[Obrazek: f0addf1fbd7148579d686e8c5192d4e7.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2015 19:29 przez Murgrabia.)
02.10.2015 19:29
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Ta manga jest świetna ;__;

Zobaczyłam, że ma dział na forum, a miałam ochotę coś poczytać, to się za to zabrałam.

Zobaczyłam, że o gotowaniu, już mi się spodobało. Do 15 rozdziału jakoś tak nie byłam przekona. Ale dalej czytałam. Na obozie już się nie mogłam oderwać o/

Na początku bardzo spodobała mi się kreska. Jak zobaczyłam pierwszą reakcję na próbowanie jedzenia, wzbudziło to we mnie dziwne skojarzenia. W ogóle mimika żeńskich postaci coś mi przypominała (szczególnie, gdy czegoś próbowały). Po 5 rozdziałach pomyślałam, że pan rysownik ma doświadczenie w hentajach xD Po 15 byłam już tego pewna. Znajomy na studiach potwierdził me domysły, nawet tutaj ktoś o tym chyba pisał.

Ale w każdym razie. Kreska mega mi się podoba. Jest taka czysta i postacie wyglądają świetnie. Na początku irytowały mnie reakcje na jedzenie, a raczej gołe babki w ekstazie. Później z takimi emocjami klikałam następną stronę, bo zaczęły być ciekawe. Ten jabłkowy książe oprowadził mnie do mocnego skiśnięcia. Samo rysowanie jedzenia jest takie sobie, nie wiem. Bez szału.

Bardzo lubię głównego bohatera, chociaż myślałam, że to jest prawie niemożliwe ;0 W sumie to większość postaci jest fajna, chociaż Megumi powinna wylecieć z tej szkoły. Nie interesuje mnie, że się jakoś rozwija, nie lubię takich postaci ;_; Trochę też mnie Erina irytuje, zdecydowanie powinna więcej gotować, a mnie gadać (i mniej się wywyższać).
Alice natomiast bardzo mi się podoba. Jej gotowanie, jej wygląd i jej ta miniaturowa wersja, ma wtedy urocze oczy (: Jej asystent też jest super. Chuda wersja tego grubego z braci Aldini też fajna. Ojciec Soumy, sam Souma, ten z elitarnej dziesiątki co w fartuszku biega (nie wiem czemu, ale często mi się myli z tym kolesiem z Gwiazdy Polarnej, co ma grzywkę na połowie twarzy). Długoby dało się wymieniać, zbyt wiele fajnych postaci.

Przeczytałam wszystko, co zostało przetłumaczone na polski. Pomyślałam, że heh, pewnie z 5 rozdziałów są do tyłu. Heh. To był największy ból, jakiego doznałam w mym serduszku. Dlaczego akurat w tym momencie musiało się zakończyć ;___; Chcę zobaczyć, jak Megumi przegrywa. Nie chcę, żeby wygrała ;c;c;c;c

Nie będę czytać po angielsku. Oglądam całkiem sporo programów o gotowaniu, lubię gotować, ogarniam trochę tej dziwnej terminologii. Ale nawet w w polskim tłumaczeniu czasem nie wiem co to jest i ratują mnie przypisy tłumacza. Głównie z takim typowo japońskim jedzonkiem. Przyszło mi umierać w wielkich cierpieniach.

Nie wiedziałam nawet, że jest anime. Zobaczę sobie, jestem ciekawa jakie mają głosy postacie~

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
03.12.2015 21:07
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Anime kończy się po pierwszej fazie tego jesiennego turnieju. Jak wybrali ósemkę do dalszej gry.

E: Nie ma za co Smile

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.12.2015 21:22 przez Murgrabia.)
03.12.2015 21:14
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Tak, czytałam, że na jakimś etapie turnieju, ale nie wiedziałam, że aż tak wcześnie. Dzięki za info o/

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
03.12.2015 21:15
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama