Aktualny czas: 24.10.2017, 08:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siła Wyższa
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Siła Wyższa
Jest to serial twórców rancza, co samo w sobie zachęciło mnie, by zobaczyć, jak to wyszło. Mamy tutaj perypetie klasztoru braci, gdzie przodującego ojca Gwardiana gra Piotr Fronczewski. Oczywiście pojawiają się też inni znani aktorzy.
Nieco o fabule: Nieopodal klasztoru braci, który jest położony na jakims zadupiu, w pięknych okolicznościach przyrody, pewien biznesmen zrywa z giełdą i odremontowuje stary dworek i tam ma zamiar prowadzić kursy, które pozwolą się uwolnić od zgiełku, kłopotów, zapomnieć o pracy, wyciszyć się a to wszystko pod okiem mistrza praktykującego Buddyzm. Gdy jeden z braci, ten, który ma najostrzejszy temperament zauważa ulotkę i dowiaduje się, że taki ośrodek obcej wiary jest tuż pod jego nosem mało go krew nie zalewa. ów biznesmen jest rozwodnikiem i ma dwie córki, gdzie ta starsza wpadła w złe towarzystwo i wydaje jej się, że zrobi wszystko byleby wyrwać się z tego zadupia. W dodatku klienci, którzy się zjeżdżają i płacą za kurs nie do końca zdaje się wiedzą, po co tam są. Z kolei w klasztorze nieszczęście. Siostra siostry Bazyli (kurde zapomniałemxd) żyjąca w wielkim mieście targa się na swe życie i zapada decyzja, aby ją tu do klasztora przygarnąć, by życia innego spróbowała.

Tak pokrótce przedstawia się fabuła, gdzie potem zaczyna się parę rzeczy komplikować. Bardzo ciekawy element to politycy PIS, PO, PSL i Ludowiec, którzy chcąc się wybić przed wyborami zapisują się na kurs moralności prowadzony przez wspomniany klasztor.

Co mi się podoba?
Przede wszystkim oryginalność. Nie ma tez tak, że to jest faworyzowanie którejś religii, czy którejś partii. Zabawne perypetie są z tymi politykami aż by się chciało do takiego klasztoru wpuścić kaczke i tuskaxd Fajnie jest to też poprowadzone, mamy ciekawe charaktery (np feministkę) no nie ma tu takich oklepanych schematów. Ciekawa jest postać policjanta. Bywa też tak, że serial nas zaskoczy. Ze mną tak było parę razy. No i brat Wojciech z tym swoim podejściem "próba stosu"xd

Co mi się nie podoba?
Że nie ma drugiego sezonu. Nie no, tak poważnie to za dużo miłości. Nie pcha się ona tak na plan ale jest jej momentami za dużo. "Słuchanie woli bożej" przez siostrę bazylię, to jest tak tandetne, że mi się w głowie nie mieści.

Myślę, że warto się z tym zapoznać. To coś nowego i ciekawego zarazem a nieraz zabawnego.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.01.2013 15:56 przez Komimasa.)
08.01.2013 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama